emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Євробляхери

2018 рік. ВВП країни зростає на 2-5% на рік. Україна на 1-2 пункти покращує показники в рейтингу Трансперенсі по стану корупції. В країні будують нові підприємства. В країну заходять інвестори. Під Верховною Радою мітингують євробляхери – хочуть дешево завозити вживані авто.
2020 рік. В бюджеті діра у 300 мільярдів грн. Падіння ВВП: –11,4%. За перший же рік в рейтингу Трансперенсі по корупції Україні бабахнулася на 2 пункти. 2,6 мільйони українців втратили роботу. Під Верховною Радою мітингують євробляхери – хочуть дешево завозити вживані авто.
У мене питання до людей, які через питання євроблях валили президента Порошенка. Панове, щоби залишитися на тому самому на чому й були через 2 роки – обов’язково було валити економіку країни? Вам не спадає на думку, що такими темпами питання євроблях для вас скоро стане неактуальне?
Subscribe

 • Мост над бездной

  Виктор Трегубов Итак, Крымский мост. Что это значит для украинцев, россиян и для самого Крыма. #Трегубов Вчера по Керченскому мосту…

 • Дилема

  Карл Волох 8 мин. · На відміну від багатьох із вас, я не маю відповідей на всі питання. Наприклад, я не знаю,…

 • Хроника одного президента

  Хроника одного президента ‎25.‎07.‎2021 Задолженность вот ОРДЛО (перед всеми поставщиками) за использованную электроэнергию по…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments