emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Брехня на крові

Дивний різнобій в помідомленні 7 листопада про загибель бійця Олега Свинарика та звітах командування ООС про відсутність втрат може мати просте пояснення - саме в цей день "на передовій" перебував Зеленський.
Він ніяк не відреагував на загибель двох бійців минулого тижня, то ж псувати картинку його височайшого візиту смертю якогось чергового десантника тим більше не стали, навіть придумали ідіотське формулювання - "російські окупанти використовують стрілкову зброю та гранатомети, але перемир"я триває" (с)
Всі ж вже прозвітували про "неймовірний успіх перемир'я".
Сам Зеленський півтора року тільки і обіцяє "мір-мір-мір", ну подумєш при ньому вже загинуло більше ста бійців, з "всеосяжного" "загинув лише один"(с), потім ще двоє і п'ятеро поранено, потім ще поранений і от знов загиблий, це не рахується, бо не вписується в картінку для уставшого стада.
Якщо це підтвердиться - буде зайве підтвердження змови про штучне замовчування ЗМІ та владою реальної ситуації на фронті зокрема та в армії вцілому.
Хто згадає цьому "головнокомандуючому" сержанта Журавля?
Нє вєлєно.
Але найгірше, що і суспільству теж стало зручно не бачити реальність, їм чомусь простіше миритися з тотальною брехнею на крові.

А тепер ТКГ заявляє про "можливе самогубство військового".
Яке відношення має Кравчук з Арєстовічєм до ЗСУ, щоби замість їхніх речників щось "заявляти" про втрати???
Їхнє завдання захищати інтереси держави дипломатично - а не відмазувати всрате "перемир'є".
Єрмаківською віце-прєзідєнтщиною завоняло на всю країну.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments