emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Бути сильним

Фінал!
Війна завершена. Все вирішила поява біля Карабаху російських військ. Очевидно - Москва не схотіла воювати з Азербайджаном, а Баку (читай - Туреччина) не схотів гризтися з Росією.
Азербайджан переміг - райони контрольовані його військами залишаться за ним. Плюс - (якщо не помиляюся) Вірменія здає Азербайджану ще два райони.
Росія здобула збитий вертольот, якусь подобу колишньої величі, "миротворчий" контингент в районі (який явно оплачуватимуть вірмени) і ущент злиту Вірменію. Вірменам наука - Москва продасть. Вона завжди продає союзників.
Туреччина перемогла також - тепер вона безперечний лідер у регіоні - з нею рахується Москва. З іншого боку Туреччина не зацікавлена з Москвою бити глеки - тому розійшлися полюбовно. І вашим - і нашим.
За Вірменією лишилися Степанакерт і вузький коридор до нього. Очевидно - невдовці ці райони стануть знелюдненими. Очевидно також, що Пашинян - фсьо. Його повалення - справа часу.
І так - не шукайте тут справедливості. Її нема. Велика політика і справедливість - речі несумісні. Лише змагання прав сильних. Хочете мати таке право? Ставайте сильними. А бути сильним - це не "борщ, диван і перестати стріляти". Це "Армія! Мова! Віра!"
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment