emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

РЕЙТИНГИ І ТРЕНДИ

Дмитро "Калинчук" Вовнянко


РЕЙТИНГИ І ТРЕНДИ
Ну що, шановні "вони ідіоти", "вони оберуть тільки ОПЗЖ", та "це безнадія" - готові визнати що ви сильно помилилися? Змінюються таки настрої українців - ще й як змінюються.
Результати місцвих виборів ми щойно побачили. А от Центр Разумкова (одна назва чого варта!) подав рейтинг політичних сил і політиків які були б обрані якби вибори відбулися прямо зараз. І от вийшло, що в такому разі до парламенту потрапило б лише 4 політсили: "Слуга народу", "ЄвроСолідарність", ОПЗЖ та "Батьківщина". Характерно що між "Слугою народу" і ЄвроСолідарністю розрив - менше 7%. Вже можна співати "свято наближається, свято наближається!" Той день коли рейтинги зравняються і поміняються мімсцями - невдовзі, це очевидно.
Після останніх зашкварів з ФОПами і євробляхерами ЄвроСолідарності навіть робити нічого не треба - "Слуга народу" поховає себе сама. Вона - старається.
Не менш оптимістичні справи у преЗЕдента. Зеленський все ще на прешому місці - 31,2% проти 21,1 у Порошенка і 16,9 у ОПЗЖ. Проте, як кажу підприємці важить не факт - важить тренд. А тренд такий. Зеленський проти липневого опитування втратив 6% підтримки, в той час як Олексійович 6% підтримки наростив.
Мало вам? Повільно? А я вам гарнтію даю - було б набагато більше, якби ті з вас хто до мене коменти лазив з ниттям про "вони виберуть ОПЗЖ", замість ниття пропонував би прості засоби як переконати сусіда/колегу. І ще гарантую - якби я, Алла Комарова, Юрій Бірюков, Олена Ярошенко, Мар'яна Ніцевич, Сашко Погребиський, Льоша Петров та чимало інших блогерів та активістів сіли нити разом з от цими особами (або навпаки - генерувати агресію), замість переконувати, пояснювати і достукуватися - результат був би набагато менший.
От і думайте. Бажано - перш ніж знову лізти з ниттям або палаючою ненавистю до мене в коменти. Думайте як результату досягти. Це - набагато продуктивніше.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments