emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Гетьманці і "петлюрівці"

Ну, сталося. "Слуга народу" більше не лідер рейтингу. КМІС видав дослідження, згідно якому в разі виборів до ВР найбільше голосів набрала б ОПЗЖ Медведчука, на другому місці - "ЄвроСолідарність" Порошенка. На третьому - "Слуга народу". Після результатів Попова у Києві, цьому дослідженню я цілковито готовий повірити.
Нічого дивного. Та частина виборців ЗЕ, яка була проти єдиної державної мови - української, проти НАТО і ЄС та за зближення з Москвою, остаточно відкололася від зелених і приєдналася до Медведчука. Звідти і результат.
В патріотичному таборі все складніше, там як і 100 років тому змагаються між собою гетьманці і "петлюрівці". Прибічники досвідченого управлінця та керівника - і шанувальники відомої медійної персони. Письменика (Винниченко), журналіста (Петлюра) чи шоумена (Зеленський) - не важливо. Між собою змагаються ті, хто закликає єднатися біля найбільш ефективного у державотворенні, і ті хто живе гаслом: "Якщо Україна не буде соціалістичною (антикорупційною, лівацькою) - не треба ніякої".
Все більш ніж очевидно - годинник клацає. Промосковським і проукраїнським силам доведеться зійтися одне проти одного. Все залежатиме від того, на кого цього разу поставить патріотична спільнота - на гетьмана, чи на хорошого хлопця. Третього вибору нема, бо цого нема взагалі.
Нагадаю. Фінляндія поставила на державника Маннергейма - шведа (для фінів це - вирок), поміщика і російського генерала. Нині Фінляндія одна з найкращих у світі за рівнем життя. Українці поставили на хороших хлопців Винниченка і Петлюру. За два роки тоді Україна зникла з мапи світу а ще через 10 - колишні прибічники петлюр і винниченків жерли своїх дітей у Голодомор.
Історія нам сказала все. Додати нічого. ДумайТе.
Subscribe

 • Побачення

  Geo Leros 3 ч. · !!! Після того як «невідомі» викрали суддю Чауса з Молдови, він заявив…

 • Patria o muerte!

  Андрей Плахонин 3 ч. · Подходят сейчас ко мне на Паторжинского, спрашивают, показывая на СБУ: - Не…

 • Испытания на людях

  Алексей Копытько 4 ч. · Испытания на людях. Вожди ОРДЛО поделились радостной вестью о доставке в…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments