emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Реванш продовжується

Януковичу скасований заочний арешт у справі масових вбивств на Майдані, зате Чорновол переслідується в турборежимі
Слідство завершило досудове розслідування проти мене в справі штурму офісу Партії Регіонів під час масових вбивств на Майдані 18 лютого 2014 року.Після мого ознайомлення зі справою її передадуть до суду. Очевидно Печерського. Про це мені повідомили в ДБР сьогодні. Прокурор додав, що кваліфікацію змінювати не буде, тобто влада планує в турборежимі засудити мене за статтею умисне вбивство.
(Зеленський тут прямо як однояйцевий близнюк Януковича, вони для політичного!!!! переслідування!!! фабрикують справи по статті.... умисне вбивство. Нагалаю Янік переслідував Юлю за вбивство Щербаня, якого сам і вбив...)
І ще хочу нагадати, як на Олімпійському Зеленський закидав Порошенку зволікання в розслідуванні справ Майдану і це викликало шал авацій народу, що підтримував Зкленського. І ось ЗЕ став Президентом і міг би показати клас. Хіба не так!? Як виявилося не так, Зеленського не так зрозуміли. Як виявилося у Зеленського "успіхи" в майданівських справах означає активістів/лідерів Майдану - садити( прокачується на мені), катів Майдану звільняти від кримінальної відповідальності.
До речі, справа замовників замаху на мене під час Майдану( коли мене били на Бориспільській трасі, а координував побиття охоронець Януковича) - заморожена.
Отож відчуваю себе....обличчям РЕВАНШУ
Subscribe

 • Страх в офисе

  Владимир Кравченко Почему Зеленский так боится расследования Bellingcat о провале операции по задержанию российских…

 • ЯКЩО НАЗВАЛИ ГЕТЬМАНОМ...

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 17 ч. · ЯКЩО НАЗВАЛИ ГЕТЬМАНОМ... Коли якесь мурло, силячись принизити…

 • Клоун не розуміє мову попереджень

  Mason Lemberg Только что · Прочитав про те що заборона в'їзду Коломойському в США - це таке собі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments