emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Працювати йдіть...

Вся стрічка в обуренні від заяви заступниці голови МОЗ Ірини Микитчак, яка порадила підприємцям що втратили прибутки, іти працювати в лікарні санітарами, електриками, кухарями та слюсарями. А я от сьогодні почитав коментарі читачів до свого допису про акцію ФОПів під ВР - і не тепер збагну. З чого обурюватися?
За логікою всіх тих, хто зранку в моїх коментарях виливав тони багна на ФОПів, пропозиція пані Микитчак - цілком логічна. Ні, ну а справді?
От чого з нами-ФОПами мигдальничати? Ми ж самі винні, бо це ми-ФОПи обрали цю владу, хіба ні? Треба ж боротися не з наслідками проблеми, а зразу з усією владою, тому поки з усією владою не того, нам-ФОПам не можна вимагати чогось у влади. Нам час кидати бізнеси на які витрачені роки - і ставати електриками і слюсарями. І взагалі не треба боротися проти утисків бізнесу - нам-ФОПам треба прилаштуватися і викручуватися. І працювати, а не вимагати чогось, мов якийсь Майдан. Я нічого не пропустив?
Слюсарем же працювати - саме диво. Робота - не бий лежачого, жодних проблем з податковою та інспекціями... З/п щоправда символічна, але ж більше не заробиш ніде. Бо РРО - через який треба заводити склад і вести бухгалтерію. Грошей у людей нема, тому останній рік ледве каси зводяться. А тут - карантин вихідного дня, тобто більше половини виручки - тю-тю. Так що - все логічно.
Агов! Я правильно все зрозумів? Всі задоволені заявою пані Микитчак? Всі готові іти в лікарні мити посуд і прикручувати ще совкові дроти до совкових розеток? А то в мене і таке в житті було, працював я знаєте в житті вже і слюсарем, і майстром-ремонтником. Як показав фронт - згадати не довго.
Малюнок взяв у Володимира Завгороднього. Теж, до речі, ідея.
Subscribe

 • У Кондратюка много разных записей.

  Печерский холм ​​ 🏛️Когда нам сообщают, что Зеленский уволил генерала Кондратюка, руководившего похищением судьи Чауса из Молдавии, нам говорят…

 • Булавоносний придурок

  Карл Волох 4 ч. · Півкраїни стояло на вухах після викрадення Чауса. Нехай великі канали й замовчували цей…

 • Артист

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 1 ч · Читаю свежую новость: "Зеленский ввел в действие указ СНБО…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment