emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ротердам плюс. Нарешті все.

Вищщий антикорупційний суд, створення якого неймовірно палко вимагала вся антикорупційна шобла на чолі з Шабуніним, остаточно визнав що вся антикорупційна шобла на чолі з Шабуніним і примкнувший до неї Зеленський - брехуни й наклепники.
ВАКС остаточно закрив справу "Роттердам+" бо не знайшов у ній ознак корупції, а всі вологі "докази" грантоїдів-антикорупціонерів визначив як... Гадаю ви самі доберете відповідне визначення.
От і все. Розсипалася ще одна монстроподібна брехня про Петра Порошенка. Не було у "Роттердам+" корупції. Була просто необхідність платити повну ціну комуналки і відучатися від халяви. Ще було неймовірне бажання окремих політиків прийти до влади будь-якою ціною - хай навіть через брехню і шкоду своїй державі. І ще - було бажання олігархів повернути схеми часів "дорогого Миколи Яновича". Але.
ВАКС своє слово сказав. Рішення остаточне, оскарженню не підлягає.
Від себе: а ми це й завжди казали. Це була навіть не брехня, яка все ж передбачає вигадування якихось фактів, а суцільний потік хаотичної нісенітниці, позбавленої навіть ознак логіки. На що ми постійно вказували. Але збуджене совкове бидло вперто цю маячню повторювало

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Грязный стукач

  Борислав Береза 4 ч. · То, что Серёжа Лещенко стал банальным наёмником Банковой все уже давно…

 • Торговля на крови

  Юрій Бутусов 2 ч. · Торговля на крови: зачем Зеленский начал масштабные закупки электрики у…

 • “Здесь был Вова”

  Павел Казарин Вчера в 08:53 · Президентская каденция Владимира Зеленского достигла экватора.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments