emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ротердам плюс. Нарешті все.

Вищщий антикорупційний суд, створення якого неймовірно палко вимагала вся антикорупційна шобла на чолі з Шабуніним, остаточно визнав що вся антикорупційна шобла на чолі з Шабуніним і примкнувший до неї Зеленський - брехуни й наклепники.
ВАКС остаточно закрив справу "Роттердам+" бо не знайшов у ній ознак корупції, а всі вологі "докази" грантоїдів-антикорупціонерів визначив як... Гадаю ви самі доберете відповідне визначення.
От і все. Розсипалася ще одна монстроподібна брехня про Петра Порошенка. Не було у "Роттердам+" корупції. Була просто необхідність платити повну ціну комуналки і відучатися від халяви. Ще було неймовірне бажання окремих політиків прийти до влади будь-якою ціною - хай навіть через брехню і шкоду своїй державі. І ще - було бажання олігархів повернути схеми часів "дорогого Миколи Яновича". Але.
ВАКС своє слово сказав. Рішення остаточне, оскарженню не підлягає.
Від себе: а ми це й завжди казали. Це була навіть не брехня, яка все ж передбачає вигадування якихось фактів, а суцільний потік хаотичної нісенітниці, позбавленої навіть ознак логіки. На що ми постійно вказували. Але збуджене совкове бидло вперто цю маячню повторювало

Subscribe

 • Избиратели

  Роман Шрайк 11 ч. · да, слова владимира зеленского о том, что историю с его офшорами расследовали не…

 • Омелян. Перемога!

  Volodymyr Omelyan 8 ч. · У червні 2020 представники Офісу Президента України запропонували мені високу…

 • Терроризм

  Юрій Бутусов 5 ч. · Россия взяла в заложники миссию ОБСЕ на Донбассе чтобы обменять их на взятого в плен…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments