emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Стратегія керованого хаосу

Є таке слово з кримінального жаргону - «пресувати». Тобто погрожувати, залякувати. Ось цей виклик ДБР усіх політичних лідерів Майдану за заявою Кузьміна з метою встановлення чи була Революція Гідності державним заколотом - це класичне пресування.
Пресувати можна «комерса» на бабло. Або когось на допиті - щоби він розколовся. Але кого хоче залякати наше рідне ДБР імені адвокатів Януковича?
Порошенко? Людину, яка була Верховними головнокомандувачем у найтяжкіший воєнний період. Людину, на яку вже відкрито понад 20 кримінальних справ?
Турчинова? Людину, яку намагалися переслідувати ще за Кучми. Людину, яка прийняла на себе відповідальність за країну після втечі Януковича. Людину, яка буквально руками збирала ЗСУ у 2014?
Яценюка? Лідера об’єднаною опозиції в часи диктатури Януковича. Прем’єр-міністра, який витяг економіку після правління донецької банди.
Парубія? Людину, яка все життя боролася за українські цінності. Людину, яка виросла в бандерівському середовищі і завжди була готова покласти життя за Україну. Коменданта Майдану.
Пашинського? Таню Чорновол? Смішно!
Під час Революції гідності і після початку російської агресії всі ці люди поставили на терези не просто свої кар’єри, а власне життя. Бо всі розуміли - якщо Янукович та росіяни переможуть, то просто тюрмою не обійдеться. Як це розумів кожен з нас.
Їх злякає допит? Ні, тільки розлютить.
Тоді яка мета такої дії? Бо мета завжди є.
Мета проста - розхитування України.
Можна звичайно вважати Зеленського інкарнацією Януковича, людиною якій муляють проукраїнські сили та пам’ять про Майдан.
Але, поклавши руку на сердце, мені здається, що в цьому процесі він вже не гравець, а статист. Людина з замашками опереточного автократа, але без жодних здібностей в сфері реальної влади.
Зеленський просто не контролює ситуацію. Він занурений в теплу ванну, воду в яку підливає російська агентура в його оточенні. І його руками, за його згоди, ця агентура займається дестабілізацією країни. Він - не російський агент, але агент хаосу та краху, який хоче посіяти Кремль.
Самому ж президенту ці сили відводять роль жертовного козла - який своєю бездіяльністю та безвідповідальністю повинен дестабілізувати суспільство та зруйнувати країну. І відповісти потім за це.
Коли монопрезидент моновлади імені самого себе самоізоляється від творення державної політики, на сцену виходять інші ресурсні гравці. Які починають перехоплювати в нього реальні важелі влади. В тому числі і Кремль. З необмеженим грошовим ресурсом та ресурсом спецслужб та агентури.
Для того, щоби вижити Зеленському треба повність очистити своє оточення та заключити пакт про співробітництво із проукраїнськими силами. Які можуть дати йому хоч якісь гарантії як президенту. Хоча б з тієї причини, що вони на відміну від Кремля, не зацікавлені в хаосі та руїні.
Поки що все йде з точністю до навпаки. Пілот записує бодрі відосики у той час, як країна втрачає залишки керованості.
Приземлення буде жорстким. Пілот повинен прийти до тями. Або піти з кабіни. Іншого вирішення ця криза не має.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment