emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Нашу військову розвідку покусав Арєстович

Прочитала цю ганебну заяву під підписом ГУР МО про «ворожих агентів, які дискредитують діяльність вищого керівництва щодо мирних ініціатив на Сході».
Це сором. Просто лютий сором. Нашу військову розвідку покусав Арєстович і хотілось би типу посміятись. Але я думаю, що після історії з «вагнерівцями» так зване вище керівництво держави вирішило ламати армію і довіру населення до неї.
Що типу, безрукі, безликі довбойоби. Яким у казармах не сидиться, тільки ото пил в очі пускають самой лучшей русской армии на свете...
Вагную, що таких заяв авторства арєстовичів-подоляків ставатиме більше. Особливо у часовому проміжку до інавгурації Байдена і ухвалення бюджету на 2021.
Їм дуже важливо збити Україну саме зараз. Виставити армійців суіцидниками, психопатами, неробами і дармоідами. Які тупо заважають робити мир на Донбасі, де за версією зацілованого молодою жоною Хомчака та мумії Кравчука — і росіян то нема. А якщо і є — вони хороші і мами їх із кулєбяками чекають.
По-моєму, за Зеленським мають виїхати санітари. Не із «Феофанії».
Subscribe

 • Повторення сюжетів

  Карл Волох 2 ч. · Цю картинку 2013 року, мабуть, не забуду ніколи. - Я ще не вирішив. - резюмує брифінг…

 • Цікаве кіно буде

  Валерій Прозапас 3 ч. · Свято триває - вийде розслідування про схеми виводу фірмами Зеленського і Шефіра…

 • Послесловие от Тани Адамс

  Tanya Adams Привет, котятки! 📌 «Нибамбит!», сказали у позитивных блогеров Подоляка и их многочисленных аккаунтов с ромашками на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments