emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Сільська аналітика повернулася

Доброго здоров’я, друзі. На задворках человечества продовжують гадати як їм житиметься при Байдені, обрання якого у Москві вже оголосили очередною победою Путіна. Правда, кремльовські пропагандони ще не придумали у чому іменно та победа заключається, але обов’язково придумають - придумали ж вони як Путін недавно покарав Пашиняна руками Ердогана, що дозволило Росії усіліть свої позиції на Кавказі. І тепер російські вертольоти та самольоти спокійно літають віздє, де їм лише вздумається по всьому повітряному коридору, визначеному азербайджанськими та турецькими диспетчерами.
Словом, Путін продовжує віздє побеждати, а залогом нескінченних побед Росії є несокрушима государственна мудрость їхнього вождя. Який перед тим як приступити до роз’язання очередної сложної геополітичної задачі завжди спочатку думає. Точніше, задається риторичним вопросом: «Хуйло я ілі нє хуйло?». А потом дєйствує соответственно. Із незмінним, нада сказать, успіхом.
Таким образом, в Росії, де ще Обамою обісцяні під’їзди не обсохли, знову готуються до злобних проісків американського імперіалізму і слід визнати, що такі очікування не зовсім безпідставні. Адже американські яструби вже зараз, нахабно ігноруючи факт іще налічія у Білому Домі досі легітимного Трампа, почали разправляти трохи прим’яті за останні роки крила. Дід уявляє яке оживлєніє панує зараз у Держдепі, Пентагоні, ЦРУ, ФБР та інших подібних доброчинних організаціях, і як задоволено посміхаються генерали в штаб-квартирі НАТО. Активність якого по зміцненню військово-політичної взаємодії з європейськими партнерами отримає зараз таке дихання, що Хуйлу повітря забракне.
І не лише Хуйлу. Те, що времена грядуть тяжолі, до речі, чудово розуміють у Пхеньяні. Не випадково ж Трудова партія Кореї готується до трудних іспитаній завчасно, тому на своєму черговому доленосному VIII з’їзді, який відбудеться у січні 2021 року, погрожує американцям ухваленням безпрецедентно свірепих рішень. В частності, планується присвоїти Кім Чен Ину, на додачу до його титулів «блістатєльний товаріщ», «геній серед геніїв», і «новая звезда» військового звання – генераліссімус. Шо нєсомнєнно повергне Пентагон, де немає жодного, навіть завалящого маршала, в униніє і ужас.
Меж тєм Хуйло, серед титулів якого все частіше упоминається звання «старая звезда», демонструє перед новим керівництвом США плохо скриваємі лизоблюдські поползновенія. Що на думку псевдоопозиційних московських експертів має цілком зрозумілі прагматичні резони – в Кремлі розраховують, що новий президент США зуміє подолати тяжоле наслєдіє адміністрації Трампа і це дозволить американо-російське сотруднічество нормалізувати. Зокрема, у Вашингтон, Сан-Франциско, Чикаго та інші міста повернуться російські дипломати і їхні діти зможуть нарешті знову відвідувати Діснейленд. Крім того, у Кремлі не сумніваються, що безответственна політика Трампа по блокуванню Сєверного потока-2 буде Байденом переглянута. Звісно буде, але як би не довелося Хуйлу, аби дістатися до європейських споживачів в обхід України, будувати Сєверний поток – 3. Вже через Магелланову протоку. Впрочем, і в тому регіоні цілком можуть виникнути нєкоторі технічні і воєнно-політичні ускладнення, наприклад із Чилі, Аргентиною та антарктичними пінгвінами. Де також в курсі, що Путін - хуйло.
Слід визнати, що обрання Байдена викликало нєкотору озабоченість і у владних кабінетах у Києві. Де вже потроху второпали, що державою управлять, це не шубу в труси заправлять, отже зараз вони самі себе переконують, що у американські вибори президент Зеленський не втручався. І що він на боці містера Трампа не виступав, а відтак і причин у містера Байдена на нього обіжатися нема. В принципі, це по великому рахунку дійсно так, але стосунки із США найменше залежать від особистих образ чи лічних сімпатій.
Саме тому поведінка останнім часом МВФ багатьма українськими експертами розглядається як невдоволеність США нецільовим використанням виділених коштів. Окремі ж із тих експертів, із погано прихованим злорадством, сокрушаються з приводу грядущих фінансових проблем України, дорікаючи громадянам, які самі винуваті, бо бачили кого обирали. Дід не відчуває до чинної влади жодних симпатій, але і злорадства тих експертів не поділяю – міжнародна фінансова підтримка Україні необхідна об’єктивно. Втім, і поведінка МВФ діда також не бентежить – то така організація, яка лише на дідовій пам’яті грюкала дверима разів двадцять. І тут же заходила через інші двері: «Дратуті!». Є підстави вважати, що і цей демарш МВФ носить педагогічно-виховний характер, який переважна більшість українців на собі ніяк не відчує.
У контексті виборів у США навколокремльовські експерти усе ще продовжують вперто торочити про «нє всьо так однозначно», очікуючи від Трампа рішучих дій, і що він так просто владу Байдену не віддасть. Так просто може й не віддасть. Але погроза застосування до нього вищої міри покарання – довічний бан у Твіттері – зробить містера Трампа значно законослухнянішим.
Про це, звісно, здогадуються і в Кремлі, саме тому там уповають вже не стільки на гражданскую войну в США, скільки на те, що Байден скоро помре. Ще й гадають коли іменно це случиться – до інавгурації, чи після. На це дід скаже таке – колись у 1455 році в Римі конклав, розсварившись між собою, обрав папою одного старенького кардинала. Який куняв у куточку, бо був дуже немічний і хворий. І його обрали саме з розрахунку, що той скоро помре. І що ви думаєте? Вдягши на голову папську тіару старенький кардинал раптом ожив, а на його щоках заграв здоровий рум’янець. Після чого трудні времена почалися і в кардиналів, і в деяких європейських королів. Але найголовніше, що цей, зовні немічний папа Калікст ІІІ зумів зупинити просування османів у Європу: поразка Мехмеда ІІ Фатіха під Белградом у 1456 році вирішила, як багато хто вважає, долю європейського християнства. Тож дідусь бажає містеру Байдену здоров’я і нагадує, що переміг він на важких виборах з іменем України на вустах. А значить він нам должен.
Зберігаємо бадьорий бойовий дух, допомагаємо Армії і Флоту, і не маємо звички хнюпитися – так нам іще в XV столітті заповідали великий Вітовт і його дружина, шановна пані Ганна. Про яких бажаючі скоро зможуть прочитати у третьому томі «Історії України від діда Свирида» (вибачте за саморекламу, не стримався 🙂 ).
І слєдім, щоб віздє порядок був! А не то, шо січас 🙂
Subscribe

 • Що їм робити?

  Андрей Луганский тут Forwarded from Марія | Мадзігон ​​Взагалі не новина. Це було дуже очікувано, що рейтинг «Слуг народу» падатиме.…

 • Що таке еталонний дебіл

  Карл Волох Вчера в 02:06 · А давайте, я вам поясню, що таке еталонний дебіл. Це коли голова…

 • Замовники керованої руїни

  Валерій Прозапас 9 ч. · Хочу нагадати, що ще навесні 2019 року Коломойський на куражі чітко і…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments