emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Про що ми дізналися з чергового скандалу з Татаровим і НАБУ?

Про що ми дізналися з чергового скандалу з Татаровим і НАБУ?
1. Судді Антикорсуду також беруть хабарі. Звичайно, здивувати це може хіба що ґрантоїдів, котрі нас запевняли, що відібрані іноземними експертами служителі Феміди з ВАКС будуть янголами з крилами і навіть срати будуть конваліями. Для тих же, хто розуміє і розумів, що комунізм у окремо взятому колгоспі побудувати неможливо, тут жодного сюрпризу немає.
2. Зеленський покриває корупціонерів у власному близькому оточенні. Ну, це взагалі секрет Полішинеля. Особливо, після історій із Єрмаком і його братом. А в корупційних схемах, пов‘язаних із Коломойським, Зеленський брав безпосередню участь з першого дня при владі (не кажучи вже про відмивання крадених коштів у кварталівський період).
3. Генпрокурор Венедиктова готова заради збереження посади брати на себе навіть прямий кримінал, бо втручання в роботу прокурорів САП і відсторонення цілої групи їх від процесуального керівництва слідством тут є абсолютно неприхованим порушенням закону, що після зміни влади обов‘язково стане предметом окремого розслідування. Кажу відверто: не думав, що й через рік на посаді вона залишиться такою відвертою ідіоткою, тим паче, що влада ця довго не втримається, а американці, котрі за всією цією історією з Татаровим стоять, мають добру пам‘ять і вміють доводити справи до кінця. І в даному разі я вже не лише Татарова маю на увазі.
4. Цілком очевидно, що куратори Ситника з Держдепу та ФБР уже не можуть ігнорувати мізерну досі ефективність НАБУ і відповідний рівень довіри до нього в українському суспільстві. Справа Татарова має змінити ситуацію і одночасно показати Зеленському межі його маневру. Можете не сумніватися, що епізод цей тепер буде фігурувати (відкрито чи приховано) й в усіх контактах із МВФ. Що ж, до цього йшло, і добре, що прийшло. Сподіваюся, що тестикулам Ситника вистачить твердості не лише на цю одну справу.
5. Думаю, неминучим зараз є розкол серед грантових антикорів, бо колективний Лещенко захищатиме свою годівницю, колективний Шабунін - свою (попри всю його поблажливість до зелених). Дивитися на це буде потішно.
6. Варто розуміти, що для Татарова цей скандал - квиток у один кінець. Можливо, з точки зору вищої справедливості є щось дефектне в тому, що на тлі глобальних відвертих зловживань цієї влади руки в правосуддя доходять хіба що до далеко не найкорумпованішого і нахабнішого її чиновника, та ще й за період, коли він взагалі не був держслужбовцем. Але ж потрібно з чогось починати. Та й історію з відсидкою Аль Капоне всі пам‘ятають
Subscribe

 • Повторення сюжетів

  Карл Волох 2 ч. · Цю картинку 2013 року, мабуть, не забуду ніколи. - Я ще не вирішив. - резюмує брифінг…

 • Цікаве кіно буде

  Валерій Прозапас 3 ч. · Свято триває - вийде розслідування про схеми виводу фірмами Зеленського і Шефіра…

 • Послесловие от Тани Адамс

  Tanya Adams Привет, котятки! 📌 «Нибамбит!», сказали у позитивных блогеров Подоляка и их многочисленных аккаунтов с ромашками на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments