emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Генпрокурорка

Учора на ефірі один зелений нардеп (із, ніби-то, притомних) звинуватив нас в упередженості при висвітленні історії з Татаровим і Венедиктовою. Мовляв, потрібно ще розібратися, чи є реальні докази проти Татарова й лише тоді звинувачувати Венедиктову (й ЗЕвладу в цілому) в покриванні злочинця.
Ідіотизм цієї сентенції з подолякових методичок настільки еталонний, що я мушу винести коментар у окремий пост.
Так от, можливо, ЗЕдепутатам із цього приводу в Трускавці розповідали, що винуватість підозрюваних визначають у ОПі, на фракції чи за столом ресторану Велюр, але встановлювати законність дій правоохоронного органу і достатність доказів проти фігуранта розслідування можна тільки в один передбачений Кодексом спосіб - у суді. І саме це, зазначте, НАБУ й намагалося зробити: оголосити Татарову підозру, затримати його і, подавши судді ВАКС існуючі докази по справі, просити про відповідний запобіжний захід.
А що зробила Генпрокурорка Венедиктова? Вона зірвала цей процес, змінивши в останню секунду всю групу прокурорів САП, котра здійснювала процесуальне керівництво по справі. Відсторонення чотирьох прокуорів це в принципі подія непересічна. Особливо, якщо змінюють їх не за пасивність і неефективність, а навпаки - за виконання саме тієї функції, заради якої ці органи створені. А враховуючи, що закон передбачає особливі гарантії незалежності діяльності детективів НАБУ та прокурорів САП, то таке безпрецедентне втручання Ока Ґосударєвоґо Венедиктової, як і призначення себе самої прокуроом по справі, яка знаходиться в провадженні НАБУ, є прямим, відкритим, нахабним порушенням закону. Заяви ж ОПи з цього приводу - доказ політичного й адміністративного тиску на антикорупційні органи.
Тобто, «розбиратися» політикам уже ні з чим не треба (крім відставок усіх причетних осіб). Ситуація ж абсолютно зрозуміла й розбиратися з нею будуть винятково правоохоронці й судді. Просто дещо пізніше
Subscribe

 • Маруся

  Інна Грищенко сейчас с Зеленськой Мотря Богданівной и Інной Грищенко . 10 ч. · #Маруся)))…

 • 🍁 SHARP`s REVIEW - 03.03.2021:

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp . 30 мин. · SHARP`s REVIEW - 03.03.2021: (сарказм - останній притулок…

 • Зелені мародери проти НАНУ

  Антон Сененко 9 ч. · Як.же.це.дістало. Депутат Слуги народу Арсеній Пушкаренко, що спокійнесенько…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments