emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Розчарування

Минулого року, коли багато хто зачарувався вигодами перебування біля липового "слугІ народа" - Гройсман брудно відтоптався по діяльності президента Порошенка та ньому самому, повторивши про свого недавнього партнера по розбудові держави повний набір пропагандиських кремлівсько-коломойських штампів.
Мабуть, розраховував таким чином привернути увагу нових "хозяєв жизні", бо головною ознакою "еліти" в Україні завжди була рабська здатність швидко зрадити, а стійкість то не про них, бо невигідно.
Але тоді не склалося, Коломойському на тому етапі були потрібні не розумні (а Гройсман розумний) - йому були потрібні недорослі типу Гончарука-Мілованова, щоби разом з іншими акціонерами Зеленського спокійно обідрати країну до нитки, тому Володимира Борисовича посадили в запас.
Тепер же, коли грабувати вже нічого не залишилось - населенню влаштовують кастинг на "рятівника", і з лави запасних починають крутити різних персонажів, в тому числі і Гройсмана, який тепер віщає з кожного утюга.
Зато коли цілий рік неприховано переслідували Порошенка та влаштовували реваншиський шабаш - мовчав.
Тому професійні управлінські його якості не перекривають підленької поведінки та мовчання під час відвертого руйнування країни - він виявився черговим персонажем, який любить себе в Україні, а не Україну в собі, таких Вакарчуків у нас в кожного олігарха на цілу партію.
А до того ж колишній власник "Укрбуду" Микитась стверджує, що через посередників передав у власність Гройсмана нерухомості на сотню мільйонів, в якості хабаря за кадровій рішення - і цей факт вже зафіксовано в рішеннях Вищого антикорупційного суду.
Так що не все так просто з цим "пай-мальчіком", який робив успішну кар'єру при президенті Порошенку - але розміняв її на мовчазну зраду заради дрібних політичних амбіцій, до того ж не без багатомільйонної вигоди для себе.
Все як завжди. Скукатіща.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments