emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Розчарування

Минулого року, коли багато хто зачарувався вигодами перебування біля липового "слугІ народа" - Гройсман брудно відтоптався по діяльності президента Порошенка та ньому самому, повторивши про свого недавнього партнера по розбудові держави повний набір пропагандиських кремлівсько-коломойських штампів.
Мабуть, розраховував таким чином привернути увагу нових "хозяєв жизні", бо головною ознакою "еліти" в Україні завжди була рабська здатність швидко зрадити, а стійкість то не про них, бо невигідно.
Але тоді не склалося, Коломойському на тому етапі були потрібні не розумні (а Гройсман розумний) - йому були потрібні недорослі типу Гончарука-Мілованова, щоби разом з іншими акціонерами Зеленського спокійно обідрати країну до нитки, тому Володимира Борисовича посадили в запас.
Тепер же, коли грабувати вже нічого не залишилось - населенню влаштовують кастинг на "рятівника", і з лави запасних починають крутити різних персонажів, в тому числі і Гройсмана, який тепер віщає з кожного утюга.
Зато коли цілий рік неприховано переслідували Порошенка та влаштовували реваншиський шабаш - мовчав.
Тому професійні управлінські його якості не перекривають підленької поведінки та мовчання під час відвертого руйнування країни - він виявився черговим персонажем, який любить себе в Україні, а не Україну в собі, таких Вакарчуків у нас в кожного олігарха на цілу партію.
А до того ж колишній власник "Укрбуду" Микитась стверджує, що через посередників передав у власність Гройсмана нерухомості на сотню мільйонів, в якості хабаря за кадровій рішення - і цей факт вже зафіксовано в рішеннях Вищого антикорупційного суду.
Так що не все так просто з цим "пай-мальчіком", який робив успішну кар'єру при президенті Порошенку - але розміняв її на мовчазну зраду заради дрібних політичних амбіцій, до того ж не без багатомільйонної вигоди для себе.
Все як завжди. Скукатіща.
Subscribe

 • А тепер д‌і‌с‌к‌о‌т‌є‌к‌а‌ !

  Prozapas Лас-Вегас під Одесою збудували? Збудували. Діснейленд на Хортиці відкрили? Відкрили? Поріг економічного прориву переступили? Переступили.…

 • Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021

  Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021 В окружении президента Молдовы Майи Санду запрос Украины на экстрадиции Чауса…

 • Вечерняя Таня Адамс

  Tanya Adams Добрейшего вечерочка. Жизнь бьёт ключом? Монолитным рожковым 72\74? Отож… 📌 Недавно милиция с Поярковым учила Конституцию до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments