emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Капітуляція у обгортці

План Кравчука - і кінці в воду.
Леонід Кравчук анонсує, що буде створений єдиний документ, з урахуванням позицій всіх сторін. "Цей документ буде не український, не російський, не авторства ОРДЛО. А це буде документ Тристоронньої контактної групи, котра за пропозицією пані Ґрау (представник ОБСЄ в ТКГ) підготувала доручення пану П'єру Морелю - це посол з політичних питань у системі мінських угод, щоб він об'єднав пропозиції всіх і підготував один документ, який ми будемо обговорювати". «... якщо домовленості будуть досягнуті, узгоджена дорожня карта може бути підписана всіма сторонами ТКГ».
Все! За обгорткою «Дорожня карта ОБСЄ» зникають, а на їхню думку надійно приховуються, автори капітуляції України. Немає ані Кравчука, ані офісу президента, ані самого президента, ані взагалі нашої переговорної групи в Мінську – є документ, який підготовлений «неупередженою» стороною – ОБСЄ, «видатними» французькими дипломатами, як характеризує одного з них віце-прем’єр Олексій Резніков: «П’єр Морель, фантастичний французький дипломат, «гуру французької дипломатії»…
А де ж наші “гуру української дипломатії”? Чому не вони займаються вирішенням питання врегулювання міжнародного конфлікту? Складається враження, що вони не просто від цього усунені, хоча це саме їхня функція і прямий обов’язок. Складається враження, що міжнародний конфлікт, спричинений агресією РФ проти України, перекваліфікований у «конфлікт в Україні», а тому потреби в послугах МЗС немає…
Із сучасної російської воєнної думки: «рефлексивне управління з воєнної точки зору - це спосіб передачі противнику спеціально підготовленої інформації, щоб схилити його «добровільно» прийняти зумовлене рішення, бажане для ініціатора дій».
«План А» саме й відповідає цьому концептуальному підходу воєнної думки Росії періоду гібридної агресії проти України. Але як нам зробити так, щоб не допустити капітуляції і повернутися на твердіші переговірні позиції «Плану Б»?
Якщо коротко – то припинити творити все нові й нові невизначеності статусів державних органів та повноважень посадових осіб через примноження внутрішнього хаосу у власній державі. Для початку - усунути невизначеність щодо «Плану Кравчука», інакше ця невизначеність приведе нас до хаосу 2014 року. Докладніше про це – у наступній статті.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments