Замість воєнних українських КрАЗів - для ЗСУ закупили партію цивільних МАЗів, та ще і з переплатою в 8 мільйонів.
КрАЗ тим часом банкрутує.
Українська самохідна гаубиця "Богдана" в серію не пішла - зато є контракт на чехословацькі "Дани" 70х років, які чехи два роки тому не могли продати по 812 тисяч євро, а наші купують по 1 млн.290 .
Хомчак зізнається, що за півтора роки (!) на посаді НГШ та Головкома ЗСУ - не підготував жодного розрахунку для новітньої української ракетної розробки "Нептун".
Для себе полководець квартири підготувати не забув.
Антоненка "Ріфа" продовжують тримати в клітці, вже рік він показовий заручник для всієї армії - щоб бачили чиї тут на 100% міліціонери.
Такі факти.
Народ не усвідомлює жахливої помилки минулого року, бо телевізор мовчить - не розповідає про "криві дула".
Не треба бути провидцем, щоби спрогнозувати чим все це може обернутися.