emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Тотальна ганьба в МОЗ

Ще раз про очевидне: тотальну ганьбу в МОЗ. Цього разу від колишньої очільниці Директорату медичних послуг.
1. Закупівлю апаратів КТ під "антиковідну істерію" хтось активно лобіював - через міністра Степанова. Не так вже вони потрібні саме для боротьби з covid, але хтось на цьому явно добре "наварив".
2. Ліжка "для ковідних", у тому числі "з киснем", на папері є, а насправді нема. Це теж управлінський колапс, бо лікарням ніхто не давав чітких правил, що можна, а що не можна вважати "ліжком з киснем". (ОП: але міністру Степанову цей бардак явно вигідний - хоч на папері, а "все зашибісь").
3. "навесні у МОЗі йшла боротьба за контроль над потоками, а не проти ковіду"
4. "до жовтня гроші витрачали на все що завгодно, тільки не на кисень. Коли сьогодні МОЗ каже, що збільшив кількість кисневих точок і називає якусь цифру з генератора випадкових чисел, то це насправді не МОЗ збільшив, це місцева влада збільшила. Та сама місцева влада, про яку МОЗ каже, що вона нічого не зробила"
5. основна діяльність нинішнього керівництва МОЗ – це "закупівлі, брифінги, скарги на попередників і недофінансування галузі"
6. Запрошення волонтерів в офіс Президента: "тобі 50 волонтерів розказують, що вони одній і тій самій особі розказували одне й те саме, а вона щоразу робила квадратні очі, ніби вперше чує"
7. "те, що відбувається на сьогоднішній день у МОЗ, і не тільки в МОЗ – це знищення інституції. Це результат швидких, красивих, але неправильних рішень.
Нині чиновник повністю залежить від свого політичного керівництва, звільнити людину дуже просто. Хочу окремо подякувати Нефьодову зі Стародубцевим за цю хєрню"
8. "Усе спрямовано на те, щоб виглядати гарно в очах Кабміну, апарату Верховної Ради, закрити “контрольчики”"
(ОП: в МОН те саме!!! - див. https://bit.ly/3aaNvx8).
Інтерв'ю тут: https://bit.ly/2JNkEEI.
Subscribe

 • Браслет

  Валерій Прозапас 16 ч. · З Юлії Кузьменко зняли електронний браслет. По хорошому його треба надіти на…

 • ЧИСТО СОВЕТСКОЕ УБИЙСТВО

  Игорь Яковенко Кто убил Виталия Шишова: КГБ или ФСБ, Лукашенко или Путин. Почему спецслужбы России и Беларуси так вольно дышат в Украине. Есть…

 • Відняло пальці?

  Оксана Бучинська Вчера в 18:07 · Відомим блогерам і блогериням відняло пальці , чи руки повністю ? Всі мовчать…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments