emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Науковці проти міністра-плагіатора

Шановні народні депутати!
До Вас звертаються наукові дослідники – люди, професією яких є виробництво нового знання, відомі в світі вчені, наукові співробітники різних рівнів і з різних наукових напрямів, аспіранти та студенти, які працюють і навчаються в закладах вищої освіти і наукових установах у різних куточках України!
Так сталося, що саме зараз настав момент істини для науки і освіти в Україні. Це не просто слова і не чийсь злий умисел. Це об’єктивний процес, що відбувається на наших з Вами очах. Його активна фаза розпочалася пів-року тому, 15 червня 2020 року, коли Верховна Рада не затвердила пана Шкарлета міністром МОН України. Признаємося, тоді ми не дуже сподівалися, саме на такий результат. Але Верховна Рада це зробила! У найближчі дні має відбутися кульмінація цього процесу. Саме про це і йдеться у нашому листі, який менше, ніж за добу вже встигли підписати кілька сотень наукових дослідників. Цей лист є криком нашої душі і ми дуже сподіваємося, що Ви, народні депутати України, нас почуєте і зробите все від Вас залежне, аби Україна мала можливість продовжити рух по траєкторії свого цивілізаційного вибору.
Ми, хто працює у сфері освіти і науки, не можемо змиритися ані з міністром-плагіатором, ані з недостатньою увагою до освіти й науки на державному рівні. Роль науки і освіти є визначальною для української державності. Але це вже Ваша, шановні народні депутати, сфера відповідальності за майбутнє країни.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments