emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Вівці, козел, мавпи та щури

не претендую на істину і цілий день була зайнята зовсім іншим - не до новин було, але от почитавши лєнту, склалось враження, що:
1. проблема недолугості в рішеннях влади щодо фопів існує. проблеми у малого бізнесу існують і вони досить гострі.
2. рух сейвфоп очолюється козлом. ну, це коли стадо овець потрібно вести в правильному для пастуха напрямку, рух очолює козел. і веде куди завгодно, хоч на бійню. (в порівнянні дрібних підприємців з вівцями не треба вбачати жодних натяків).
Докази: очільник руху Сергій Доротич публічно в своєму фб дякує ... Мураєву за підтримку фопів.
(як ми знаємо, депутатам від ЄС фопи висказатись - на свою ж підтримку - не дали).
Всі ми розуміємо яке антиукраїнське кремлівське лайно Мураєв.
При цьому рух декларує показову аполітичність. А, отже, владі він нічим не загрожує.
3. Судячи з дій правоохоронців і виділеної на них суми в новому бюджеті зелене Какаду планує опиратись на репресивний апарат. І те, що сьогодні побили таких аполітичних фопів - це така чергова сигналка, що "можна". Можна бити і вам за це нічого не буде. Поліція, як за часів Януковича (і може надихнувшись колегами з Білорусі і Мордору), ризикує знову стати опорою свавільного режиму.
4. Символічно, що саме сьогодні відбулось вручення повістки Тані Чорновол за Майдан, де їй, вочевидь першій-ліпшій людині, приписали недоказане вбивство.
Закінчу банально: реванш цементується, але на відміну від 2013-2014 рр. антиукраїнські сили зуміли дискредитувати проукраїнські (щоправда, і самі патріоти доклались до цього) і внаслідок, частково проєвропейський вектор.
5. Треба якось вигрібати з цього мороку, нє? Я десь розумію злорадство і насолоду помстою, але це все безсенсово, бо ми всі в одному човні, стерном якого крутять мавпи в союзі з щурами.
Subscribe

 • А тепер д‌і‌с‌к‌о‌т‌є‌к‌а‌ !

  Prozapas Лас-Вегас під Одесою збудували? Збудували. Діснейленд на Хортиці відкрили? Відкрили? Поріг економічного прориву переступили? Переступили.…

 • Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021

  Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021 В окружении президента Молдовы Майи Санду запрос Украины на экстрадиции Чауса…

 • Вечерняя Таня Адамс

  Tanya Adams Добрейшего вечерочка. Жизнь бьёт ключом? Монолитным рожковым 72\74? Отож… 📌 Недавно милиция с Поярковым учила Конституцию до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments