emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Приниження

Сам факт обрання Зеленського був приниженням - яке спочатку відчули далеко не всі, тільки найбільш свідомі громадяни, яких він обурював своїми "шуточками" задовго до походу в президенти.
А переважна більшість любила до нестями, і долюбилася до 73% - але він принизить всіх їх, до останнього.
Починаючи з дипломатів, перетворившись для Заходу на Моніку - закінчуючи військовими, яких загоняє в чорне тіло та ігнорує їхні смерті.
Принижує силові структури та спецслужби "лейтенантом" Бакановим та недоучкою-Генпрокурором, політом до Оману та справою "вагнерівців".
А "справою Шеремета" - принижує одночасно і військових, і поліцію, і суди, бо всюди є порядні люди, які тепер замазані круговою порукою ганьби.
Вчителів, освітян, шахтарів - безкінечною брехнею про зарплати.
Своїх виборців - збоченцями та шахраями в парламенті, людьми Януковича в своїй адміністрації, бюлетнями свого "опитування" на смітнику.
Всіх одразу - обіцянками про "зниження тарифів на 50%" та маячнею про "інвестиційних нянь", фотографуванням з Коломойським, пограбуванням антиковідного фонду при вже більше ніж 15 тисячах смертей від вірусу.
Сьогоднішнє побиття тих нещасних ФОПів - лише невелика частина приниження, яке пролилося на голови українців замість обіцяних "інвестицій" та "кінця епохи".
Маска клоуна зірвана, а під нею обличчя клоуна, і він облаштовує для народу матрицю життя в ганьбі - бо не може по-іншому, така його природа, і по-іншому невигідно його акціонерам.
Цей урок має бути засвоєним, і нам дуже пощастить, якщо обійдеться без чергової національної катастрофи.
Subscribe

 • РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 4 ч. · РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО Колишній депутат Верховної Ради Олександр…

 • Про тиск

  Валерій Прозапас 5 ч. · Зеленський на ICTV: - Ми використовувавали офшори, бо через сатиру в часи Януковича…

 • Цинизм

  Печерский холм ​​ 🏛️Источники сообщают, что в Офисе президента придумали гениальный по своему цинизму план, как использовать нехватку на всех…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments