emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Хаотичне словоблуддя

Volodymyr Vakhitov

сейчас злой.
Коли на ялинку хочуть повісити дурнувату шляпу, яка має мінімальне значення і трохи псує традиціоналістську парадигму світу, фейсбучек просто розриває на шматки, як сотню хом'ячків. А коли на посаду міністра МОН просувають людину, що а) пише нісенітницю в своїх статтях, і б) навіть це не може написати сам, а тупо списує з інших джерел, автори яких також тупо списують (тобто це як жувати чужу блювоту), всі мовчать. Лише Президент аплодує кандидату. Бо кому потрібні нормальні вчені на чолі міністерства охорони науки? Сумно і прикро. І є шанс, що протягнуть через Раду силами Оппа-Зи-Жи і медвечуків, тобто відвертих ворогів України.
PS. Просто цитата зі якоїсь статті Шкарлета. Спробуйте самі знайти тут дослідження, його предмет, об'єкт і наукову цінність чи новізну. І такої маячні і банальщини 200 штук, плюс звання доктора і ректора за наші гроші.
"Водночас слід визнати, що інформаційно-комунікаційні технології – це не просто технічні засоби, пов’язані з інформатизацією, інтелектуалізацією або комп’ютеризацією виробництва, а насамперед – управлінський інструментарій процесного типу, що використовується для глобального поділу чи перерозподілу ідей, капіталів і праці. Це і визначатиме можливість не тільки використання базових положень геопросторової парадигми в контексті подальшого розвитку глобалізованого світу, але й генерування в межах національної економіки системних ознак для формування її інформаційного типу. Також стрімко розвивається нова інтелектуальна технологія, завдяки чому стало можливим математичне моделювання, що дозволяє розробляти сценарії, застосовувати систематичний аналіз і здійснювати управлінські розробки для виявлення оптимальних способів вирішення інженерних, економічних і соціальних проблем."
Subscribe

 • ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ

  Max Mykhaylenko сейчас с Maksym Mykhaylenko . 2 ч. · ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ Вообще, очередной крах…

 • Часы тикают

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Сообщение советника министра обороны Юрия Бутусова о том, что экс-начальника главного разведывательного управления…

 • Чергова методичка

  Валерій Прозапас 13 ч. · Всі каліровані малороси як під копірку почали розганяти нові методічки імені…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments