emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

"Неприцільні обстріли"

Валерій Прозапас
8 ч.
Події на війні влада Зеленського технічно затягнула пропагандиським туманом - суспільство не отримує точної інформації про те, що там відбувається.
Штаб звітує про "неприцільні обстріли" з мінометів та важкої артилерії - і більшість вірить в цю маячню, бо "неприцільний" вогонь з таких калібрів може бути банальною пристрілкою цілей по реперам, який в будь-яких момент накриє наші позиції з необхідною ворогу точністю.
Тим більше в той же день видають інформацію про поранення бійця ЗСУ снайпером - тобто той чомусь бив "прицільно", поки арта "неприцільно?
Справа з виданим тілом ще одного бійця, який невідомо як "потрапив на непідконтрольну територію" теж виглядає жахливо - бо заключення про його смерть свідчить про катування та удушення.
Його могла викрасти ворожа ДРГ - але наші "журналісти" сором'язливо обходять цю тему.
Суспільство вже забуло смерті азовців на Світлодарі, розстріл бійців на ВОПі внаслідок відсутності розвідки, забуло страшні обставини смерті морпіха Журавля та багато інших епізодів епохи "просто перестать стрелять" - бо між українцями та війною опустилася інформаційна завіса з фейкових "перемирій" та "успішних дій з досягнення миру".
А за нею - армія деморалізується та втрачає боєздатність, її реформування зупинилося, оборонна сфера пограбована так само, як всі інші напрямки життєзабезпечення держави.
Україна може не пережити весь термін цього "головнокомандувача".


Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Аферисты

  Ирина Аниловская сейчас с Iryna Anilovska. 3 ч. · Информация о подготовке к импорту…

 • Докерувалися

  Валерій Прозапас 2 ч. · Докерувалися до того, що путінський Лукашенко з неприхованим…

 • Старомарьевка

  Юрій Бутусов 11 ч. · Ситуация в селе Старомарьевка, которое находится на линии фронта и о…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments