emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Тандем

Я поважаю професіоналізм і принциповість Юрія Вітренка. І я рада, що «слуги» провалили голосування за його призначення міністром енергетики, але тільки тому, що у ЗЕ його, хорошого державного менеджера, «спалять». Вже йому підгоріло… Наприклад, зараз хибно транслюється на всю країну, що його лобіював у владу Коломойський. Так, нардепи від Коломойського у ВР голосували за Вітренка, але не як за свого, а назло Ахметову.
Якщо ж говорити про Коломойського, розкажу іншу історію. Я була свідком, коли рік тому чатувала на Портнова під офісом Коломойського, як туди приїхав шикарний броньований Кадилак «Нафтогазу». Тоді в офісі, на Миколая (як не дивно), було грандіозне святкування. Сотні гостей… А з того Кадилаку до Бєні на гульки пішов зовсім не Вітренко, а ….. Коболєв.
Так, що є зараз кому лобіювати інтереси Коломойського. Після перемоги Зеленського Коболєв фактично повністю віддав «Укрнафту» Коломойському ( до речі, це була одна з причин конфлікту Коболєва з Вітренко і звільнення його з «Нафтогазу»…) І навіть, якщо потакання інтересам олігарха Коболєвим було вимушеною політикою, платою за збереження посади в часи неймовірної впливовості Бєніного Богдана, то гульки Коболєва на корпоративі у Коломойського нажаль свідчили лише про повне гріхопадіння і втрату країною такого державного менеджера, як Коболєв. Адже хіба це не безсоромно для керівника державного монополіста чотири години гоп-ца-ца на корпоративі у олігарха, який це державне підприємство грабує?
До речі, для мене вся ця історія є надзвичайно гіркою…
Адже тандем Коболєв-Вітренко довгі роки був моїм кумиром. Я їм найбільше довіряла не лише через сміливість і успішність в газовій війни з Росією, моя довіра почалася з однієї історії пов’язаної зі мною. Перед Майданом я, як журналіст , розслідувала, як Фірташ отримав неправомірне рішення суду на забір газу у «Нафтогазу» вартістю сенсаційних - 2 млрд. доларів. Після Майдану я мала зустріч з Коболєвим з цього приводу. Виявилося рішення суду на той момент не було виконане, бо Майдан перешкодив. Однак після Майдану Фірташ вимагав від «Нафтогазу» виконати рішення суду. Проте тандем молодих менеджерів Коболєв-Вітренко послали Фірташа під три чорти і пройшли всі судові інстанції, щоб скасувати грабіжницьку схему.
Ця конкретна історія свідчить більше за весь піар. Адже уявляю, які неймовірні гроші пропонував Фірташ керівництву «Нафтогазу» за просто нічого не робити - не перешкоджати виконанню рішення суду. Адже мова йшла по 2 млрд. доларів, з яких 50% Фірташ міг відкатити. Друзі, уявіть собі цінність державних менеджерів, які відмовляються від хабаря - 1 млрд доларів. Ось, чому пара Коболєв-Вітренко були для мене іконою.
А що я думаю тепер? А тепер я думаю, що у тандемі Коболєв-Вітренко - совість і принципи були у Вітренка!!!
Тому я переконана у нього попереду ще велика робота на країну на серьйозних посадах. Коли закінчиться епоха зеленого бидла при владі країні будуть потрібні хороші менеджери для ремонту всього, що «зелені» наламали. А зараз краще не бруднитися. Бо «зіллють» на раз-два. А втрачати таких професіоналів дуже висока плата за мінімальні успіхи, які Вітренко може досягнути для країни в команді руйнівників.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Грязный стукач

  Борислав Береза 4 ч. · То, что Серёжа Лещенко стал банальным наёмником Банковой все уже давно…

 • Торговля на крови

  Юрій Бутусов 2 ч. · Торговля на крови: зачем Зеленский начал масштабные закупки электрики у…

 • “Здесь был Вова”

  Павел Казарин Вчера в 08:53 · Президентская каденция Владимира Зеленского достигла экватора.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments