emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Марина Порошенко здобула першу перемогу як депутат.

Марина Порошенко здобула першу перемогу як депутат. Вчора ЗМІ оприлюднили заяву про те, що фракція «ЄвроСолідарності» у Київраді провела аудит бюджету і знайшла 422 мільйони невикористаних коштів. Ви розумієте – загубилися. За диван завалилися.
Марина Порошенко зажадала аби кошти були направлені на фінансування медичних закладів столиці. Заява була озвучена на засіданні комісії з питань охорони здоров’я і соціальної політики. «Наші лікарні мають можливість ще у цьому році реалізувати ці кошти на придбання всього необхідного для лікарень, для боротьби з повідом», - заявили пані Марина.
І от – реакція. Мер Києва Віталій Кличко призначив на 22 грудня позачергову сесію Київради для виділення додаткових 400 мільйонів грн. на лікування хворих на коронавірус. Очевидно – ідеться про ті самі 400 мільйонів, іншим просто нема звідки взятися. Тобто – Марина Порошенко добилася свого.
Слухайте, біда якась із цими мільйонерами… Вдумайтеся лише - 422 мільйони! Ви уявляєте як гарно їх можна було попиляти – тихенько і без гучних заяв?! Вкотре зрозуміло – за що чиновники так ненавидять родину Порошенків.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments