emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Шоу дебілів для дебілів

Зараз 95 квартал вчергове показує номер з Кличком-дебілом. Цього разу його дебілізм демонструють в царині навчання англійської. Його вчать Лєна Кравєц і Стєпан Казанін здається (я їх не дуже розрізняю у тому кварталі), а Кличко, якого грає Кошовий, страшенно тупить. От тільки для цього номера більше підійшов би Зеленський, бо Кличко володіє англійською разів так у 215 краще за Зебіла. І народ же це знає, але все одно ірже й іде від екрану у переконанні, що Кличко - дебіл. До речі, Кравєц і, здається, Казанін так "вчать", що видно, що їхнє володіння англійською навіть не на рівні Зеленського.

Від себе: Кличко ще вільно розмовляє німецькою. Після боів, що відбирали багато психологічних сил, все ж, спокійно давав експресс- інтерв*ю, як для німецького так і американського ТВ, відповідно, німецькою та англійською. А пресухи до й після бою взагалі вів 4 мовами.

Оці провінційні кварталівські дурні та їхні фани володіють лише російською з виразним малоросійським акцентом. Й карикатурно виглядають саме вони, а не Кличко
Subscribe

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Новый Министр Обороны?

  Юрій Бутусов 1 ч · Президент Владимир Зеленский согласовал кандидатуру нового министра…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments