emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Небезпечний ідіот

Попри регулярну (і не надто доброзичливу) критику, я далеко не завжди бажаю Янелохові неуспіху чи провалу. Особливо, в тому, що стосується зовнішньої політики. Адже тут йдеться про долю країни, яка знаходиться в дуже і дуже непростому становищі.
Проблема лише в тому, що ані сам пацієнт, ані його оточення не здатні навіть второпати, якої шкоди вони завдають державі своєю тупістю, комплексами, брехливістю і абсолютним нерозумінням ментальності західного світу.
Я зараз про інтерв‘ю Зеленського. Ви хоч уявляєте, як сприймає західний істеблішмент слова про «олігарха Порошенка» з яким «западло» співпрацювати навіть заради збереження країни, коли:
- сам Захід із Порошенком прекрасно співробітничає і визнає заслуги,
- а сам Зеленський має там підтверджену репутацію людини повністю залежної від олігархів, особливо, такого одіозного, як Коломойський, котрий є об‘єктом переслідування з боку ФБР?
Те саме стосується «погроз» Заходу щодо вакцини від Ковід, про що я вже писав, смішних потуг презентувати стосунки з я Байденом як «нормальні» - після минулорічного генерального зашквару тощо.
Я ще раз повторю свою тезу, котру намагаюся донести до всіх майже два роки: ідіот на президентській посаді є смертельно небезпечним для України на цьому етапі її життя
Subscribe

 • Украинофобский фейк- скандал

  Anton Shvets 2 ч. · Цельный спикер Госдуры РФ Володин пригрозил социальным сетям (Фб, Инста и Твиттер) принятиям…

 • Как?!

  Арсен Зекиров 6 марта, 08:54 · А я бы сейчас с удовольствием почитал и послушал тех, кто смог бы подробно…

 • Фейсбук-Майдан

  Карл Волох 22 ч. · Ви ніколи не замислювалися, чому такими стійкими є байки про ботоферму Порошенка, котрі за…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment