emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Було б гарно, якби прихильники Пороха віддавали нам свої зарплати...

тема щось ніяк не затихне. Зранку Соколова заявила, що її хейтять вирваним контекстом кляті порохоботи (її?) і щось там про тупих (сумнівне зауваження від Яніни), а сьогодні ввечері заволав Сергій Притула, заступаючись за Яніну і, що дивовижно (насправді, ні) з тими меседжами про уйті і про клятих порохоботів.
Серйозно, я от не доганяю - те, що у якогось політика є ядерний електорат і доволі активний і писучий - це має ставитись політику ж в вину? просто по факту наявності електорату? він що, має на дорослих, незалежних людей важелі впливу?
якось тупо.
Але я хотіла про сам меседж сенцовський і компанії: що Порошенко має піти.
Ок. Уявимо собі це. Пішов. Забрав Марину і улетіли відпочивати на Мальдіви. Наостанок крикнув, демонічно регочучи: та гори воно все синім полум'ям, мені тепер байдужа політика, аха-ха-ха!
Ну, і? Хто вигодонабувач в цій ситуації? Крім узеленських і різношерстної 5 колони?
Хто буде захищати інтереси простих українців? Фопів, філологів, військових?
Притула? Соколова? Сенцов? В своїх фейсбуках? Нє, я навіть не сумніваюсь, що хтось з них і буде. Але який від цього фідбек?
Ми ж ситуацію без опозиції, без зв'язків, політичної підтримки і грошей можемо спостерігати на прикладі Білорусі. І Мордору теж, до речі.
Класна перспектива стати Білорусью?
Але можна сказати, що у нас ще є мацьонька фракція Шепоту і ще десь ДемСокира - маленька, але перспективна і динамічно развивающаяся. Безлідерні.
І ще у нас є Вона! Можна об'єднуватись навколо вічної Тимошенко. Вона не відмовиться. Але от що це нам всім дасть?
(ще є Клічко. може вони заради Кличка так стараються?)
...проте раптом, за переконаннями білих польт, (саме із-за відходу Порошенка - це єдина причина) має самозародитись нізвідки Лідер, але ви ж не інфантали, якщо він досі не з'явився - то і не з'явиться. Принаймі з шансами на перемогу-24.
Все що може з'явитись - це новий Вакарчук на плечі у Пінчука. Тобто, ніхуя.
п.с. а чим займається зараз Притула? Він же обіцяв піти з шоу-бізу. Надурив, нє?
Між іншим, якщо перестати слухати занадто розумних, з вічно вирваним контекстом творчих попсовиків, то політики поменше вагою можуть об'єднуватись навколо Порошенка і торгуватись, в разі перемоги, за принципові для них речі. І працювати на його перемогу. І захищати разом здобутки попередніх років зараз.
Бо наступний уряд буде коаліційним. Але точно українським з європейським і натівським курсом, а не безразніци.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 4 comments