emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Два Т

Схоже, наша сліпошара Феміда намацала по Брайлю букву Т в абетці і почала псувати настрій поцам з прізвищами на Т.
Татарова ганяють городами, як Сірка, а оце вичитала в телеграмі, що судді Тупицькому прислали повістку на допит і вручення підозри акуратненько на 28 грудня. Це напевно щоб олів’є не лізло в горлянку ггг
Нагадаю, що це той самий Тупицький, що з КСУ, який уроніл е-декларування полностью, і у якого знайшлася гарнесенька хатинка в Криму, її хитросракий суддя придбав в 2019, здається, році. Звісно, що за балалайним законодавством. І звісно, що не показав це в декларації, тим більше, що там всьо уронілі.
А оце нещодавно в «Схемах» оприлюднили аудіо, на якому є розмова Тупицього з якимось донецьким бізнесюком, я вже не пам’ятаю прізвища, але не суть. Просто там є фраза, такий собі гімн рєшалова, яка стала крилатою: «Можно написать заяву в СБУ, чтобы раскрутили дело, и просто с него снять деньги за урегулирование». Ну і прекрасно характеризує стан речей у нас скрізь, від охуївших вкрай судєйських до СБУ, далєє вєздє.
Не знаю, чим це все скінчиться, можливо, що й пшиком, як у нас це часто-густо буває. Принаймні з Татаровим буде, як модно зараз писати у статусі в фісбучику, «всьо сложно». А от Тупицького можуть в принципі і згодувати свиням, бо, здається, в збереженні суддівської голови не зацікавлений ніхто, окрім самого судді.
Subscribe

 • У Кондратюка много разных записей.

  Печерский холм ​​ 🏛️Когда нам сообщают, что Зеленский уволил генерала Кондратюка, руководившего похищением судьи Чауса из Молдавии, нам говорят…

 • Булавоносний придурок

  Карл Волох 4 ч. · Півкраїни стояло на вухах після викрадення Чауса. Нехай великі канали й замовчували цей…

 • Артист

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 1 ч · Читаю свежую новость: "Зеленский ввел в действие указ СНБО…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments