emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

"Всє ждьом"

Валерій Прозапас
2 ч.
Влітку ми всі бачили, як Зеленський намагався "посадити Порошенка".
Той не уникав допитів, приходив на кілька судів, і не було жодної гарантії - що під час одного з них не відбулося б затримання.
Проте звинувачення базувались на настільки нікчемному юридичному грунті, що навіть відбиті портновські ДБРівці не насмілилися надягти на п'ятого президента кайдани - а натомість заарештовували то картини, то пусті коробки з-під моніторів.
До того ж "на 100% прокурор Зеленського" Рябошапка прямо заявив, що всі три десятки справ проти Петра Олексійовича "не мають юридичної перспективи".
Так що тепер скоріше "всі чекають" іншого - коли Зеленський надасть хоч один єдиний доведений факт проти Порошенка з тих, про які він так весело кричав на стадіоні.
До речі, звернули увагу, що він чомусь не повторює про "скільки вам заносять з Роттердаму" та "чому не сидить Медведчук"? Мабуть, соромиться.
А тим часом причин притягти до відповідальності самого Зеленського стає все більше - розгон парламенту, зустріч в Омані, "вагнерівці", призначення люстрованих чиновників, бріфінг по справі Шеремета, економічні преференції Коломойському, "опитування" в день виборів тощо.
"Всє ждьом".
Subscribe

 • Куди ми йдемо

  Yurii Karakay 18 ч. · Вибори на Московії визнані недемократичними Євросоюзом, Британією та Сполученими…

 • «На самому цікавому»

  Путч #Інсайд Ми дізнались чому Безугла припинила засідання ТСК, як сказав Герасимов «на самому цікавому». Виявляється це сталося як…

 • На пороге грандиозного шухера...

  Печерский холм ​​ 🏛Возмущение руководства «Голоса» тем фактом, что Офис президента начал скупать даже их депутатов, не случайно. ОП…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments