emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

"Всє ждьом"

Валерій Прозапас
2 ч.
Влітку ми всі бачили, як Зеленський намагався "посадити Порошенка".
Той не уникав допитів, приходив на кілька судів, і не було жодної гарантії - що під час одного з них не відбулося б затримання.
Проте звинувачення базувались на настільки нікчемному юридичному грунті, що навіть відбиті портновські ДБРівці не насмілилися надягти на п'ятого президента кайдани - а натомість заарештовували то картини, то пусті коробки з-під моніторів.
До того ж "на 100% прокурор Зеленського" Рябошапка прямо заявив, що всі три десятки справ проти Петра Олексійовича "не мають юридичної перспективи".
Так що тепер скоріше "всі чекають" іншого - коли Зеленський надасть хоч один єдиний доведений факт проти Порошенка з тих, про які він так весело кричав на стадіоні.
До речі, звернули увагу, що він чомусь не повторює про "скільки вам заносять з Роттердаму" та "чому не сидить Медведчук"? Мабуть, соромиться.
А тим часом причин притягти до відповідальності самого Зеленського стає все більше - розгон парламенту, зустріч в Омані, "вагнерівці", призначення люстрованих чиновників, бріфінг по справі Шеремета, економічні преференції Коломойському, "опитування" в день виборів тощо.
"Всє ждьом".
Subscribe

 • Бідолашне СБУ...

  Alex N Alex Noyt 4 ч. · Баканов заявив що Медведчук в Україні, але СБУ не в курсі де саме. А Козак вже втік…

 • 9 ТРАВНЯ. ПІДСУМКИ.

  Кирило Стельмашов 1 ч · Serhiy Grigorovich: 9 ТРАВНЯ. ПІДСУМКИ. ТАКЕ ВЕЛИКЕ, СКЛАДНЕ І КОНТРОВЕРСІЙНЕ…

 • Побажання

  Юрій Гудименко 1 ч · А тепер Єрмака.

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments