emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Шантаж

Стосовно цього феєричного набіру слів про те, що в разі нападу раши з боку Криму, всі мовляв будуть мобілізовані - і жінки, і чоловіки.
Ну окрім того, що цю фігню промовляє чувак, який пєтляв від повісток і чхати хотів на мобілізацію, коли рсн мародерила, обшукуючи мертві тіла українських вояків, знімаючи це на відео, із закадровим оканням та ааканням, яке ні з чим не сплутати ніколи.
Але тут я бачу інше. Звісно, лише диявол знає що там в цій черепній коробці робиться, окрім пісчаних буревіїв. Це звучить як месседж оцим переляканим уставшим - мовляв якщо я не домовлюсь з рашою, підете всі воювати, доведеться вам, нарід наш богоносний, в бліндажах жити. Натиснути, так би мовити, на больову точєчку, адже велика частина електорату зробила себе разом аби не дай Божечки повісточка не прийшла! Не у всіх же є можливість штурмувати Чорногорію, тим більше що з цими локдаунами не сильно і здриснеш закордон.
Це такий собі хитродупий шантаж, щоб викликати панічні настрої у какойразніци і "ценемаявайна" і таким чином проштовхнути під суспільне схвалення російський наратив.
А всього лише треба було не лізти в армію своїми культяпками, не різати фінансування, не зривати держзамовлення і не забороняти стріляти у відповідь.
Тому ось ці балачки - чиста брехлива маніпуляція від фейкового "головнокомандувача".
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments