emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Нова підбірка кримських нарисів від Алі

З кримського разговору.
- А у мєня жєна бандеровка.
- Шо? Людміла? А я не знал!
- Та я і сам не знал. А тепер, как мєня уволілі, она цєлими днями ругаєт Росію і хваліт Україну. Шо с нєй такоє, нє знаю.
- Да, бабьі оні такіє.

Сцена в кримському управдомстві. Дві бабки кричать:
- А за шо свєт отключают? Ето наша сосєдка на ріфірєндум не ходіла і на перепісь насєлєнія не ходіла, пусь єй отключают.
- Ми про ето пісалі, уже куда нє пісалі, - вставляє друга бабка, - Нікакой реакції.
- А нам пусь нє виключают. І пусь воду нормально опять включают. Почєму весь дом будєт страдать із-за какой-то бендеровкі.
Управдомці тщетно намагаються пояснити, що світло вимикають не через голосування.
- Нє надо нам ля-ля! Ви двє нєдєлі не хотєлі брать у нас заявлєніє про сосєдку, а как только взялі, сразу свєт отключілі всєму дому!
- І на мєстниє вибори не ходіла, - пригадує друга бабка. - Забилі напісать в заявлєнії.
Сцену мовчки слухав татарин-електрик. На останній фразі він сказав:
- Да, дєвушкі, напішитє новоє заявлєніє. Тогда вам нє только воду, но і газ отключат.
Думка старого знайомого, який ну скільки його знаю, завжди від політики морозився. Як ти, питаю. Він каже, ти знаєш, я охрінів і так тепер і живу. З весни охрінів? - вточнюю.
- Ні, каже, з кримчан я охрінів років двадцять п'ять назад і отак і живу. Вперше я охрінів, коли вони спочатку добились, щоб їм АЕС закрили, а потім повалили голосувати за автономію від України. Далі, каже, мене вже мало дивувало. І коли вони вибрали Мєшкова, а через півроку прогнали його московський уряд, і коли вони всі як один хотіли народити від Марчука дитину, але голосували за Кучму, і коли вони повбивали власних бандитів та запросили сюди українських бандитів - я вже не міг охрініти сильніше, тому що першого разу було достатньо. Те, що вони запросили Росію і першим ділом відрізали себе від води, мене вже, каже, ніяк не впечатліло.
Він сидить, курить люльку (справжню таку трубку як у Холмса) і вважає кримчан повними дебілами.

Є в мене знайомий - розкаявшийся кримнаш. Можна сказати, моя гордість, не можу сказати що я особисто його розпропагував, життя проробило все це за мене, але я присутній був, що називається, при народинах і навіть трохи допоміг обрізати пупка. Так от він тепер мені з восторгом неофіта повідомляє: - А ти помітив, що в маршутках та автобусах всі різко припинили говорити про політику? Ні слова про Україну, правосеків, бендер, нічого. Якщо хтось починає, всі мовчать.
- Помітив, - чесно відповів і я.

Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments