emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Разумков

Ну, що ж, маски скинуто...
Олігархи і Москва, тверезо оцінивши перспективи Зеленського і розуміючи, що весною 2021 року його реальний рейтинг підтримки складатиме 5-7% за антирейтингу близько 80%, поспіхом витягують консерву #2 - спікера парламенту Разумкова.
Замість епатажного, ексцентричного, «всім все», вайлуватого і пустого Зеленського пропонується альтернатива, яка, на думку проросійських політтехнологів, відповідатиме очікуванням електорату: на заміну хаосу і кризи приходить «soft power”, гаслом якої буде: «ми робитимемо все поволі, але правильно, буде непросто, але обіцяємо врахувати інтереси усіх».
А, насправді, якщо у 2019-2020 крали швидко і багато, то тепер хочуть красти повільніше, але ще більше.
Очевидно, очікуючи на сьогоднішнє інтерв’ю Разумкова на Українській Правді «а ось і я», яскравий захисник Зеленського Сергій Лещенко вчора робить десятихвилинний випуск на «24 Каналі», де відверто називає Разумкова - Тимошенко в Ющенка чи Гройсманом у Порошенка, звинувачує в невдячності і підступності.
Ну, що ж, з 2021 року спробують зняти новий сезон «Слуги Народу», де відбудеться спроба різкої заміни головного героя. Таке колись намагалися зробити з останнім сезоном «Карткового будинку», який розпочинається зі сцени холоднокровної вдови Френка Андервуда біля могили свого чоловіка. Але хорошої президентки з неї не вийшло, серіал закрили.
Хочеться, по людськи, порадити Олені Зеленській все ж поговорити з власним чоловіком про майбутнє. Не про післязавтра, а про 2021. Бо друзі вже не друзі, ворогів купа, любов народна переходить у ненависть через зраду обіцянок і відсутність змін. Ситуація тривожна, насправді. Тут вже не про другий термін йдеться, а як з першого тихо достроково зіскочити, щоб діти змогли бути з батьком, а не передачі носити...
Щодо Разумкова: він - нудний. Гроші йому дадуть, а результату не буде. І це добре, ще один кремлівський проект провалиться.
До речі, не раджу записувати окреме новорічне звернення з трибуни парламенту.
Вийде «фальцет»...
П.С. Шкода, що в Разумкова ніхто не запитує, наскільки етично утримувати мережу ломбардів і займатися лихварством, особливо в часи кризи
П.П.С. Як зазначив , його відеоблог був записаний ще у четвер, за мотивами статті у КиївПост.
Все інше - без змін 😎
Tags: #КраініПотрібенРазумков
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Цікава деталь

  Олександр Бригинець 5 ч. · Дуже цікаву деталь розкопали журналісти: в тому місці, куди стріляли в машині…

 • Показания Бурбы

  Юрій Бутусов 1 ч · Вчера Следственная комиссия Верховной Рады по Вагнергейту провела заседание в…

 • Хроника одного президента ‎ ‎(24- 25.‎09.‎2021)

  Хроника одного президента ‎ ‎25.‎09.‎2021 Ермак передал распоряжение приостановить работу ВСК Безуглой по теме…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments