emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

"Йему сказалі"

сейчас грустит.
Що мене бісить найбільше.
Я не маю доказів, але в мене є стійке відчуття. Воно базується на спостереженнях за тим, як Зеленський формулює свої думки, який словниковий запас використовує в повсякденній мові, наскільки добре розуміє складні поняття, слова іншомовного походження тощо.
Зеленський не любить читати книжок, не вміє осмислювати та опрацьовувати об'ємні складні тексти. Максимум - якісь невеликі структуровкані записки, типу сценаріїв, що для нього звично.
Ще в нього є така риса, як уникання напрягу та дискомфорту.
У поєднанні це означає, що Зеленський уникає читання аналітичних довідок, доповідей, матеріалів розслідувань тощо.
Бажає, щоб йому розказували та доповідали "своїми словами".
Що з цього випливає.
Воно хоче посадити Пороха, бо "йему сказалі", що Порох краде. Реальних доказів в нього немає, просто йему сказалі.
Йему сказалі, що Татаров ніякий не корупціонер і нікого не розганяв. Може, дали зуб, ясненько глядячи в очі. Але ж на власні очі він досьє не бачив. Просто йему так сказалі.
Йему сказалі, що Бабіков і Соколов - порядні і професійні люди.
Йему сказалі, що ліжок та кисню достатньо. Він не перевіряв, просто йему так сказалі.
Взагалі, зверніть увагу, скільки разів в його мові використовується оте "мені сказали". Дуже часто, дуже. І скільки це зустрічалося в мові Порошенка, до прикладу. Підказую - майже ніколи. Бо це відповідальність президента - налагодити власне об'єктивне інформування. Бо вага та вплив слів президента неспівставно більші за слова його доповідачів та інформувальників. Кожне слово Першої особи країни важить!
А воно не любить читати, тому не здатне сформувати власної точки зору. Тому воно чіпляється за тих єрмаків, які розжують йому складненьке та зручно в голову вмостять, бо саме воно не це здатне. Звичайно, вмостять в тому контексті, який сформує потрібну точку зору.
Це не просто якась банальна тепла ванна. Це реальна інформаційна бульбашка, в якій людина себе замкнула добровільно та усвідомлено.
Колись пред судом цей нікчема буде казати, що "не знав, бо йому казали інше". Це буде його основна лінія захисту, от побачите!
І ще я думаю, що немає жодних передумов, щоб в наступному році економічно стало легше. А світ почне оживати, бо буде активно вакцинуватися та нарешті потроху позбавлятися страху та обмежень. Наших ні на роботу, ні на відпочинок не впускатимуть в Європу без довідки про вакцинацію, причому, тільки з авторизованих джерел: в нас он міністр довідку про корону підроблював, нам віри немає. А з вакциною буде рівно та сама ситуація, що й з тестами. Те, що в Європі безплатне, в нас буде коштувати астрономічних грошей, які є точно не в усіх.
Світ видихатиме, а для нас криза тільки посилиться.
Ворог триумфально в місто увійшов,
Бо коваль гвіздочка в кузні не знайшов.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments