emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

ЗНО треба захистити

ЗНО треба захистити.
Я розумію, що ні риба, ні м’ясо Шкарлєт дуже подобається Зеленському, який схибився на ідеї утрамбувати країну Олів’є і позаглядати в рота Путіну.
Я розумію, що кругломорді ректори-плагіатори разом відправили на Олімп таку ж нікчему як і вони. Бо треба заробляти баблішко на вступниках. Мене зрізав на критично важливих півбала на вступі в 2005-му отакий один червонопузий із пропитим носом. І в тому році — на бюджеті була тотально донецького-кримсько-київська елітка. А на бюджеті — так само в принципі із розпальцовкою: «А у нас в Сєвастополє...»
Був іще один випадок, коли я після травми меніска і тяжкої пневмонії одночасно — була змушена заплатити 50 доларів одній викладачці за залік. Бо воно було уперте як слон і збирало урожай двічі. А то були мої останні гроші на господарстві)
За 12 років завдяки ЗНО до топових ВНЗ змогли отримати змогу вступити діти, які про таку можливість і не мріяли. Ті, хто гарував із репетиторами і над тестами ЗНО.
Елітаріі рівня Шкарлета і його дружків бояться приходу розумних людей у ВНЗ. Бо ж ото качатимуть права. Доларів у пакеті не принесуть. А потім ще не дай Бог залишаться на кафедрі і захочуть європейських реформ. Бл@ді такі!
Коли читаєш списки людей, які були викладачами КНУ, КПІ, університету Каразіна у Харкові ДО приходу табачників і шкарлетів у більшовицьких формах — ти розумієш, чому українська наука була багата на геніїв. Геніїв із кожного маленького містечка. Я спеціально читала, хто викладав у КНУ до Жовтневого перевороту у чисток 37-го? Зірка на зірці — Скліфосовський, Кримський, Ліндеман, Максимович, Костомаров, Бец і ще десятки...
А чого можуть навчити ці колгоспно-НКВДстські тварини? Хіба що ненавидіти науку і професію. Ну і щоб країна так і не відродила потенціал після великої інтелектуальної чистки.
ЗНО треба захистити. Воно за 12 років дало свій результат і пережило навіть Януковича. Тому це наш фронт теж.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Куди ми йдемо

  Yurii Karakay 18 ч. · Вибори на Московії визнані недемократичними Євросоюзом, Британією та Сполученими…

 • «На самому цікавому»

  Путч #Інсайд Ми дізнались чому Безугла припинила засідання ТСК, як сказав Герасимов «на самому цікавому». Виявляється це сталося як…

 • На пороге грандиозного шухера...

  Печерский холм ​​ 🏛Возмущение руководства «Голоса» тем фактом, что Офис президента начал скупать даже их депутатов, не случайно. ОП…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments