emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Конструктори паралельної реальності

Є сюжет фантастичного оповідання, за яким загублений у космосі астронавт переконаний, що в дивному місці "за розламом Орла" проводить час в комфорті зі своєю прекрасною коханкою - а насправді потрапив під гіпноз моторошного створіння, і в реальності повільно помирає серед руїн.
Так і для українського суспільства продовжують створювати солодку телевізійну ілюзію, вдавшись вже до примітивних пропагандиських штампів з використанням образу "отца нації" серед дітей.
Ця пастельна картинка, "Зеленський в дитячому садочку", має прикрити собою весь бруд реваншу та міліцейського свавілля, відвертого пограбування та повернення схематозів, нехтування передвибочими обіцянками, відкат реформ та загальну деградацію держави - щоби дезорієнтовані громадяни якнайдовше не усвідомили, як насправді з ними вчиняють потворні конструктори паралельної реальності.
Проте ця медаль має і зворотній бік.
Захопившись ідеями безкарних маніпуляцій, колективний клоун сам відірвався від реальності, в якій буде абсолютно безсилим уникнути відповідальності за вчинені не телевізійні, а справжні злочини.
Їхній натхненник та спонсор Коломойський потрапив під прес американського правосуддя, яке не контролює Портнов з суддями-вовками.
Про злив справи "вагнерівців" дізнається весь світ через серіал від "Netflix", і цікаво виглядатимуть українські посадовці, які опираються створенню ТСК з цього злочину.
Поїздка до Оману, "брифінг" по "справі Шеремета", проведення антиконституційного опитування в день виборів, бездіяльність під час кількадобової загибелі сержанта Журавля, узурпаторський указ про відсторонення судді КС тощо - готові справи для розслідувань, і вигадувати нічого не треба, як біґусу-портнову у випадку з Порошенком.
І звичайно, загіпнотизований народ не зможе не відчути на собі наслідки відвертого соціального геноциду, та буде змушений відірватися від телевізора.
Насправді цього акціонери проекту "Голобородько" бояться найбільше, а від страху і опускаються до примітивних пропагандиських засобів часів пізнього СРСР - і цей рік стане для них вироком.
Subscribe

 • А тепер д‌і‌с‌к‌о‌т‌є‌к‌а‌ !

  Prozapas Лас-Вегас під Одесою збудували? Збудували. Діснейленд на Хортиці відкрили? Відкрили? Поріг економічного прориву переступили? Переступили.…

 • Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021

  Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021 В окружении президента Молдовы Майи Санду запрос Украины на экстрадиции Чауса…

 • Вечерняя Таня Адамс

  Tanya Adams Добрейшего вечерочка. Жизнь бьёт ключом? Монолитным рожковым 72\74? Отож… 📌 Недавно милиция с Поярковым учила Конституцию до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments