emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

«Пости-мости»

Як і усі, хто цікавляться творчістю нинішнього все ще Президента, о 22:00 переглянув його новорічне вітання дорослим і дітям з Новим Роком.
Видно, що попрацювала рука дружини: знято яскраво, картинка чіпляє, сюжет хороший. Якби присуджували Оскар серед президентських відеозвернень - цей однозначно був би серед світових номінантів.
Щоправда, російські друзі Єрмака підсунули Зеленському свиню і безпрециндентно «фальцетом» виклали його в мережу до 00:00, але це вже кадрове рішення Президента.
Однак, дітям було нудно, навіть якщо Зеленський на їх фоні виглядав мікро-Гулівером.
Дорослим, які готуються відкоркувати шампанське і почати життя спочатку у 2021, особливо не задумуючись, чому воно було поганим у 2020 - цілком ок. Особливо, якщо слів не слухати.
Єдина величезна проблема: у виступі Президента не так важлива форма, скільки зміст.
А от зі змістом - не склалося. Від лідера очікують лідерства, «супер-президентства», особливо у важкі часи. Не трішечки, а на 100%!
А тут звітувати за рік нічим.
Провалені його ж переговори з Росією, суцільні політичні, економічні, медичні кризи, щодо яких у Зеленського не те що системного підходу і відповідей немає, а навіть його дії у відповідь сповільнені, запізнілі, методом ненаукового тику: вийде/не вийде.
Про власну корупцію, мега-розкрадання бюджету і обкрадання кожного українця Зеленський, звісно, ні пари з вуст.
Мені персонально особливо сподобалося про «пости-мости». Коли не вдалася перша атака асоційованого професора Подоляка, то я нарешті заслужив честі бути опосередковано згаданим у новорічному привітанні самого Президента. Він вже закидав мені колись з трибуни Верховної Ради, що дороги я будую в фейсбуці. І це радісно підхопило «Велике Будівництво». Так от, милі друзі, допоки Зеленський не усвідомить, що проти нього не лише Порошенко і Омелян, але й вже понад 60% українців і з кожним місяцем це число збільшується - я з дороги не зійду, бо чорне є чорне, а біле - біле.
До речі, на Новий Рік пан Президент публічно визнав, що за 120 млрд грн оновлено 4000 км. Не 6500, не 6300, а 4 тисячі!
Ми у 2016-19 рр. збудували 9 250 км загальним кошторисом у 115 млрд грн.
Де гроші, Володя?
Підсумовуючи: всі маленькі і великі диктатори або їх імітатори публічно дуже люблять дітей. При цьому, без жодних докорів сумління оголошуючи їх батьків - критиків режиму ворогами народу, відправляючи у в’язниці чи вбиваючи.
Так робили духовні отці Зеленського в його улюбленому Савєцкому Союзі.
А відомий Павло Ескобар, керівник кокаїнового картелю, зігрівав доларовим багаттям власних дітей, коли вони втекли від переслідування в гори.
Сподіваюся, що наступний президент взагалі скасує цю совкову традицію виступу ні про що під бій курантів і ми доростемо до лідера, який публічно регулярно звітуватиме про успіхи і невдачі, спокійно відповідатиме на гострі запитання журналістів і громадськості. А якщо захоче прозвітувати за минулий рік і розповісти нації, що, на його думку, чекає всіх у наступному році - то зробить це вдень 31 грудня.
А люди весело, на вулицях чи вдома, вітатимуть 00:00 нового життя під гарну музику чи захоплюючі новорічні передачі.
Бо, , реально награно і дуже нудно.
Ніхто вже не дивиться, рейтинги впали.
Фсьо, як Президент Ви припинили своє існування в 2020 році
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Показания Бурбы

  Юрій Бутусов 1 ч · Вчера Следственная комиссия Верховной Рады по Вагнергейту провела заседание в…

 • Хроника одного президента ‎ ‎(24- 25.‎09.‎2021)

  Хроника одного президента ‎ ‎25.‎09.‎2021 Ермак передал распоряжение приостановить работу ВСК Безуглой по теме…

 • Водій- каскадер

  Vavlud Vav 7 ч. · УВАГА Водій Шефіра – довірена особа Ані Лорак та професійний каскадер…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment