emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

"Хароший чілавєк"

Так і не дивилась новорічне відео з дітьми і сенсу вже не бачу, навіть якщо б не дай Боже у мене виникла така ідея. Цей садомазохізм не для моїх нервів. Тим більше, що спойлерів стільки, на будь-який смак.
Від "єто лучшєє шчьто било за всю нєзавісімость" (господибожемій, що ж тоді з вами худшеє було, якщо це лучшеє?). І до цитат Ільфа і Петрова, фотожаб з диктаторами і повним розбором на атоми (люди, що дивились це лайно щоб зробити спойлер, у вас сталеві нерви).
Але я хочу сказати про інше.
Я неодноразово чула від різних людей, а тут і в коментарях юзернеймів побачила ось цю тезу "он хароший чєловєк, он хатєл, но у нєво нє получілось".
Це приблизно я, наприклад, дуже хочу керувати літаком, сяду на місце пілота, захерачу літак з людьми в круте піке, а потім виявиться, що, ну не получілось.
Але я навіть і не про це, а про хорошу людину. Причому це типу реальні знайомі таке подекуди кажуть.
От скажіть, яка логіка в цьому висновку? Хароший чілавєк кинув вмирати солдата, взявши "під власний контроль", в той час як групам, що готові були піти на допомогу, не давали дозвіл на вихід.
Кинув вмирати, закономірно Журавель загинув, але навіть звання героя не отримав. Навіть посмертно. Навіть мертвому, ця істота продовжує мститись вояку за захист Української державності.
Тобто цей випадок вам ні про що не сказав?
Чи після того, як хароший чєловєк сходив на брифінг до чорта у справі Шеремета, де оббріхав людей, забувши про презумпцію невинуватості (юріст херов, да) і тепер щоб не виставити цього мудака лохом, Ріфф вже рік сидить під вартою? Ви після цього вирішили що він хароший чєловєк?
Ви там здорові взагалі?
Я все думала, як так може бути, бачити всю ту несправедливість, звірячі вбивства полонених, понівечені тіла яких повертають в такому вигляді, що це не можна описати словами. Бачити і не зненавидіти тих хто це робить. Як? Навпаки, запускати сюди мокшан - відкрити кордони для їхніх скоморохів, пєвунів, книговидавництва, згортати оборону, різати бюджети.
І у мене лише одне пояснення. Бо воно не вважає це все своїм.
А так да, такой хароший чілавєк, аж сльози течуть.
Дічь.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Новый Министр Обороны?

  Юрій Бутусов 1 ч · Президент Владимир Зеленский согласовал кандидатуру нового министра…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments