emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Завдання для Люсі

сейчас квалифицирована.
9 ч.
Маю здогадку, що Люсі просто поставили задачу якось нацькувати ветеранів на ПП. Насправді, підтримка Порошенка суттєвою частиною армійців (яка ще й збільшується з часом) – це є навіть страшніше, ніж порохоботська спільнота. Цих суворих дядьків Зєля насправді боїться до судом. Бо він переконався, що вони зовсім його статусу не бояться, а його самого зневажають. Ви ж розумієте, що ставлення можна показати поглядом, дотримуючись при цьому всіх належних зовнішніх формальностей.
Тому завдання складне навіть для Люсі, бо протиставити нема чого. Типу, припустимо, Порох не торт, а хто ж тоді торт? Хто, оце?! Ти що, їпонувсь, сердешний??
Тому Люся спробував зайти обережно і дуже здалеку. Адже, помітьте, текст для зєбілів надто важкий та довгий, ніяк не може бути розрахований на їх аудиторію. Зміст дуже важко вловлюється, текст ввтіюватий та дуже розмитий, щоб напряму неможливо було звинуватити. Текст для нас.
Можливо, Люся має себе за видатного психологічного маніпулятора і гадає, що він "закинув вудочку", а далі - крапля камінь точить.
Але щось в цих розрахунках пішло не так. Бо поки крапля зточить той камінь, в Люсі від хyїв спина відвалиться.

Думка Арєстовіча насправді нехитра, як і сама та простая русская баба-да.
Неправильний той ветеран - хто не погоджується цілувати Зеленського в сраку.
Для цього, власне, Альошу і запросили на цю непильну роботу, щоб він власними теплими губами демонстрував, що це зовсім не страшно.
Один раз нє Колумбєт, так би мовити.
А може просто під дурня косить, щоб потім сильно не били, теж не виключено.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 13 comments