emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ясна картина стала ще яснішою

І знову у мене на думці зелене гівно на гумці.
Коли підірвали Шеремета, я ані на хвильку не сумнівався, що за цим не наші стоять. Бо він тут жодної погоди не зробив. Я не можу згадати жодної його резонансної статті. Що писав Ґонґадзе – пам’ятаю. А тут – нічого.
Убити, щоб "дестабілізувати ситуацію"? Ну, це ж репертуар Бацьки. Саме так пояснювали вибух у метро. Підозрюю, що готується ще один.
А чи дестабілізувало це ситуацію в Білорусі? Ні.
Чи дестабілізувало вбивство Шеремета, Бузини ситуацію в нас? Ні.
Але на Шеремета мав зуб Бацька. І я ще тоді про це писав - що це рука Мінська або Москви. Москва могла таким чином намагатися все спихнути на Пороха. Але... Шеремет нічого такого на Пороха не писав.
Однак зараз маємо записи з білоруського КГБ, де чітко і недвозначно видно, хто замовник. А також про яких виконавців убивства мова.
Не про наших волонтерів, лікарів, музикантів. А про їхніх фахових майстрів. Про їхніх вітебських хіміків, підривників і т.д.
Це цікавий заміс. Бо записи зроблені ще в 2012 році. Хто їх зробив? Могли й росіяни зробити, як зробили «плівки Кучми». А тепер нарешті вирішили Бацьку остаточно потопити.
Хто записував – Бацька вже знає. Один із співрозмовників начальника КГБ був російським агентом. Записи тримали до пори, до часу. І ось час назрів. Пуцькін вирішив Бацьку остаточно поховати. Тіхановская цілком надається для продовження тісних контактів, бо «ми же братья». Тепер Бацьку чекає трибунал, або еміграція до Венесуели.
І що тепер? З якими мордами Зєля і Какаков будуть зараз зі своїми ручними прокурорчиками і суддями пояснювати всю ту срань, яку вони заварили?
Тут пора усім просто звільнятися – прокурорам, суддям, міністрам. Як в цивілізованій країні.
А прєзіку пора вже виконати свою обіцянку, що коли він обісреться, то піде. А він, як на мене, вже по горло в лайні. Порушив геть усі свої обіцянки.
І нехай, штопаний разом із Какаковим, за свої кошти компенсують всім невинно ув’язненим їхнє перебування за ґратами. А то що? Знову мудрий нарід має платити?
Subscribe

 • ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ

  Max Mykhaylenko сейчас с Maksym Mykhaylenko . 2 ч. · ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ Вообще, очередной крах…

 • Часы тикают

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Сообщение советника министра обороны Юрия Бутусова о том, что экс-начальника главного разведывательного управления…

 • Чергова методичка

  Валерій Прозапас 13 ч. · Всі каліровані малороси як під копірку почали розганяти нові методічки імені…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments