emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

КС та клоуни

📖Судді Конституційного суду порадили президенту почитати Конституцію. На сьогоднішньому засіданні судді КСУ приняли заяву, суть якої така - президент не має права знімати з посади суддю КСУ. Голову КСУ Тупицького - й поготів. А якщо президент знімає - це неправомірне втручання в роботу судової влади.
📜До того, на сайті КСУ вивісили науковий висновок Науково-консультативної ради КСУ на 15 аркушів. Суть висновку та сама: "ПреЗЕдент, читай конституцію! Це корисно".
☝🏻Просто зрозумійте глибину глибин. Всі ці дні Тупицого пресували, аби він сам подав у відставку за гору медяників і повну й цілковиту амністію. Суддів КС шантажували минулими гріхами і облещували майбутніми посадами для них і дітей їхніх.
🙅🏼‍♂️Вчора представник ВР (читайте - служок) в КСУ Ольга Совгіря заявила що КСУ не має повноважень розглядати конституційність будь-яких актів з власної ініціативи - натяк був більш ніж промовивстий.
⚖️Але, судді КСУ зібралися і "листа запорожців заленому султану" - написали. При чому у настільки юридично вивірених формулюваннях, що не прикапаєшся. А у КСУ в артиві ще Єаропейський суд з прав людини, позов до якого ризикує си-и-и-ильно зіпсувати ЗЕкоманді стосунки з Заходом і особливо - з МВФ.
🤣Шкода - нема в ОПУ людей обізнаних на історії. А то мали б пояснити ЗЕкоманді. Аби ставати узурпатором, треба бути або Бонапартом, або Салазаром. А коли в узурпатори лізе комік - виходить лише сміх. Крізь сльози.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments