emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

МОЗ та Медведчук

Цікава ситуація розгортається навколо харківського підприємства «Біолік» і його заявки на адресу МОЗу стосовно реєстрації російської вакцини.
Так, вони дійсно подали перед самим Новим Роком таку заявку, тихцем, поки всі рубають салати. Можливо, так би тихо і пройшло, якби у Медведчука вода в сраці трималася. Але не тримається проміж старих в’ялих булок, та й піару конче треба. От воно і бовкнуло. Розголос став гучним, і «Біолік» був змушений на власному сайті офіційно підтвердити цю інформацію (https://biolik.com.ua/...).
Надто дивного тут нічого не має, якщо брати до уваги, хто тримає контрольний пакет акцій підприємства (спойлєр — це лапті). І хоча станом на вчора ДЕЦ (Державний експертний центр) в коментарі «Інтерфаксу» стверджував, що ніяких заявок на державну реєстрацію вакцин до них не надходило, стає очевидним, що така заявка існує.
Отже, тепер слідкуємо за МОЗом. Бо там всі голосно кричали, що ніколи в Україні не отримає реєстрації вакцина, що не пройшла як слід всі стадії клінічних випробувань. Головний санітайзер Ляшко ось буквально днями про це рапортував.
А у Медведчука в цій ситуації взагалі з усіх сторін win-win: якщо раптом (нідайбох вам, трясця!) МОЗ вирішить їбанутись остаточно і дозволити реєстрацію цього Новічька в Україні, то Медведчук оголосить себе рятівником нації. Якщо МОЗ у реєстрації відмовить, то Медведчук тут же заволає, що він хотів врятувати всіх, а йому не дали. Що одне, що друге — шикарна нагода для голосного піару.
МОЗ, кажи вже хоч щось, надто голосно і брудно навкруги, щоб продовжувати світські балачки про батарейки і лампочки в локдауні.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments