emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Пошук винних

Виступи обурених новими тарифами людей, з перекриттям трас під наївними гаслами - повторення в мініатюрі подій в країні останніх років.
Коли незадоволення спрямовувалося не на причину проблем та несправедливості - а на того, хто поруч, або на того, кого призначать винним у телевізорі.
Зверніть увагу, поки в телевізорі немає винного в тарифному пограбуванні - люди зривають злість на випадкових водіях, або в крайньому випадку на представниках місцевої влади, просто тому, що вони ближче.
Тому колись і в бідності були винними не мафіозна система Януковича - а "баригі" та колективна Гонтарева, які цю бідність долали.
І Крим загарбав не Кремль - а його "здалі" київські посадовці, яким залишилось 5 тисяч армії, 70% зрадників в Криму та пуста казна.
І війну розпочав не Путін - а Майдан і Порошенко, бо треба було відмовитись від ЄС та йти в "таможений союз".
"Втомились" від війни переважно не учасники бойових дій - а люди, яких війна взагалі ніяк не торкнулася, хіба що 1,5% "військового збору".
До того ж дуже втомливо було дивитись на ветеранів, яких "вони туди не посилали".
Кульмінацією стала стадіонна маячня "слугі народа", який під оплески народа весь негатив, весь бруд, все розчарування, всі звинувачення викинув на Порошенка - виключно через те, що той був поруч, і що його зробив винним телевізор.
І продовжили на радість народу "боротися" з ним, з порохоботами, з майданівцями, з ветеранами, з колективним реформатором Готаревою - але тільки не зі справжніми причинами бідності та слабкості держави.
Відповідно і результат такий - влада популістів, реванш, тотальна корупція, пограбування, відкат реформ і грабіжницькі тарифи тощо.
Така передбачувана ціна помилки народу, який тепер знову починає ворушитися в пошуку винних - хоча їх легко можна побачити в дзеркалі та серед спонсорів "Кварталу 95" в телевізорі.
Проте, розплата ще далеко не повна, її колесо має зробити повне коло.
Subscribe

 • «ОТКЛЮЧИТЕ SWIFT – ПОТЕРЯЕТЕ УКРАИНУ!»

  Блог Игоря Яковенко Украина снова стала главной темой российского официоза. На сайте главного государственного информагентства России РИА Новости…

 • "Амністія капітала"

  Валерій Прозапас 4 ч. · за версією мусьє Гетманцева має виглядати наступним чином. Всі свої заощадження…

 • Цирк на дроті

  Сідаючи черговий раз у калюжу, зелені дурні починають гучно звинувачувати у цьому Порошенка. А все чисельне стадо "абинепорошенків"…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments