emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Борці із зовнішнім управлінням США

Ми любимо хороші новини. Але ще більше ми любимо бути причетними до цих новин.
Кілька годин тому Міністерство фінансів США ввело санкції проти оточення Андрія Деркача. До цього оточення належать такі відомі люди як народний депутат від партії «Слуга народу» Олександр Дубінський, екс-прокурор Костянтин Кулик та екс-нардеп Олександр Онищенко. Їх офіційно назвали частиною російської мережі впливу, які втручались у президентські вибори США. Також «забанили» сайти, серед яких ресурс NabuLeaks, що належить Деркачу.
Усі ці люди та ресурси — фігуранти глибокого розслідування команди щодо так званих «плівок Деркача», що вийшло англійською влітку 2020 року і вперше показало зв’язок Деркача з російським підсанкційним олігархом Олегом Дерипаскою. Праця активістів не була марною — якихось півроку, і російські агенти впливу покарані санкціями. Це однозначна перемога. І в тому числі перемога кожного, хто допомагав розповсюджувати цю інформацію. Звісно, перемога не лише наша, але гуртом і батька легше бити.
Тепер все майно та інтереси у власності людей з оточення Деркача заблоковані, а громадянам США заборонено співпрацювати з ними. Крім того, також заблоковані будь-які організації, які на 50 відсотків чи більше належать цим особам.
Окрему сатисфакцію ми отримали від реакції Олександра Дубінського. Принциповий борець із зовнішнім управлінням США, тепер стверджує, що його, чесну людину, оббрехали. Він заперечує будь-яку причетність до «плівок Деркача» та обіцяє боротись. Мабуть, статую Свободи він побачить ще не скоро.
Що ж, можемо побажати йому успіхів, а Службі безпеки України — почитати новини та відреагувати на офіційні звинувачення в бік народних депутатів у роботі на Росію.
Ще раз дякуємо міністру ДемСокири , всій команді InformNapalm та всім, хто поширював їхнє розслідування. І не тільки їм;)
Subscribe

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Новый Министр Обороны?

  Юрій Бутусов 1 ч · Президент Владимир Зеленский согласовал кандидатуру нового министра…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments