emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Дно Хомчака

Навіть якщо опустити моральну та людську складову - полюбуйтесь, якими термінами оперує генерал Хомчак, розповідаючи про загибель підлеглих йому солдатів, зокрема сержанта Журавля.
Слова "полізли" немає в жодному Статуті та бойовому докуметі, воно вказує на професійну непридатність цього "професіонала", а він, нагадую - цілий головнокомандувач ЗСУ та колишній начальник Генштаба.
Всі втрати під час "розведень" та "перемирій" відбуваються під таким "командуванням", яке через "неприцільні обстріли" та заборону розвідки тепер опустилося до - "не треба було лізти".
А наприклад "беручі під контроль" ситуацію з Журавлем - Зеленський нікуди не "ліз", пане майбутній колишній генерал?
І чим це закінчилося, нагадати?
Ще раз - подібної ганьби не було ніколи, командири такого рівня не мають права на такі вислови, особливо в бік тих, хто вже не зможе їм відповісти.
До речі - далеко не факт, що вони "порушували заборону", це явна маніпуляція, бо збереглася переписка бійців, яка вказує, що бойове розпорядження на вихід було.
А мертві сорому не ймуть - він весь на Хомчаку, на його зеленій владі, і на тих, хто їх привів.
На изображении может находиться: текст «OBOZREVATEL не дочекавшись евакуацё. чи все було зроблено для порятунку життя воϊна? -почну 3 того, що всього цього взагал могло не статися. була заборона на те, щоб ходити в "cipy зону". взагал виходити за своϊ позицё й лзти туди, де за ш.сть із половиною років усе нашпиговано мнами, де все прострлюеться. цю заборону порушили красногрудь, журавель i ще два матроси, якi̇ стояли на спостережному посту. матросам по 20 pokiB i вони зі старшими товаришами ползли, куди заборонено.»
Subscribe

 • Політтехнологія

  Юрій Луценко 1 ч · Яйця у Медведчука виявилися міцнішими, ніж у боягузів Януковича чи Захарченка. Через…

 • Втрата часу

  Pavlo Klimkin 2 ч. · В Єврокомісії почали говорити про "фактичну інтеграцію" окупованого…

 • Злив

  Mason Lemberg 24 мин. · То ж треба було 2-3 роки каденції Пороха і ще 2 роки після того розказувати про те як…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments