emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зе тупить проти Тупицького

Тим часом продовжується чергова серія перегонів під назвою «Впіймай мене, якщо зможеш» із суддею КСУ Тупицьким у головній ролі. Не ДіКапріо, звісно, але вже що маємо. Після того, як він (Тупицький, а не ДіКапріо) вигуляв пузік в Еміратах і гарненько відпочив, він не зміг раптом потрапити на своє робоче місце сьогодні зранку. Бо його не пустили співробітники УДО.
Звісно, що КСУ і сам Тупицький одразу ж видали офіційні релізи для преси, де заявили про політичні утиски і блокування роботи суду. А все тому, що ще на початку цієї катавасії притомні люди говорили: гарного виходу з цієї історії немає взагалі. І кожен подальший крок будь-якої із сторін буде лише поглиблювати конституційну кризу. Нічого доброго для держави з цього, звісно, чекати не варто.
І от нещодавно стало відомо, що ДБР повідомило Тупицького про підозру: суддю підозрюють у правопорушенні по статті КК про завідомо неправдиві показання, створення неправдивих доказів захисту, підкуп свідка з метою відмови від дачі показань. Крім того, в бюро зазначили, що голова КС намагається зробити вигляд, що не отримував підозри від співробітників ДБР і відвідує своє робоче місце.
КСУ і Тупицький ловко відбивають атаки, посилаючись на частину 9 статті 24 Закона про КСУ, в якій стверджується, що «Судді Конституційного Суду про підозру в скоєнні кримінального злочину повідомляє Генеральний прокурор або особа, що виконує його обов’язки». І про такий розвиток подій притомні люди теж говорили ще на початку цієї заруби: бодатись з суддівськими це вкрай непроста справа, бо вони кожен свій крок вистилають цитатами із законів і Конституції. Це хіба що ламати через коліно, що, звісно, конституційну кризу не вирішить аж ніяк.
Втім, я бажаю всім учасникам цієї історії перемогти одне одного глибоким нокаутом. Попкорн не їм, бо скоро літо.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments