emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Незграбний схематозник

Цей рік приносить стільки хороших новин, що ми навіть трохи напружились. Але не радіти ми не можемо.
Офіс Генпрокурора України відкрив кримінальні провадження проти Олександра Дубінського. Українські правоохоронні органи нарешті побачили, що Дубінський не просто брехун та інфоприслуга олігархів, а й схематозник. Йому прилетіли два провадження за статтями про ухиляння від сплати податків та відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом.
Наприкінці 2019 року Дубінський почав переписувати своє майно на дружину пані Лесю Цибко. Через деякий час вони розлучились. Однак, Дубінський вдав, ніби не знав, що все це майно усе ще треба вносити в декларацію. Відповідно, частина його нерухомості та кешу (а ми ж то знаємо, звідки бабки) «раптово» перестали належати йому та перейшли колишній дружині. Отак Дубінський хотів приховати все, що заробив, торгуючи собою.
Наприклад, була у Дубінського словацька компанія «DubPro s.r.o». Впродовж 4 днів у лютому 2020 в неї змінився головний акціонер. Був Олександр Дубінський, стала Леся Цибко. Але у декларації нашого героя нема ні прав власності на компанію, ні інформації про її відчуження колишній дружині. Геніальна схема. Сподіватись, що ніхто не помітить, як народний депутат переписує купу майна на дружину, а потім з нею розлучається, це просто, курва, геніально. Ми ж, зізнаємось, думали, що Дубінський навчився в олігархів делікатніших схем, але ні. Тупість його погубила. І тепер він буде за це розплачуватися.
Ми нагадаємо, що, ставши депутатом, Дубінський погрожував жорстоко карати всіх активістів. І тепер він сам буде за це розплачуватись. Адже Офіс Генпрокурора відкрив провадження за заявами антикорупційних активістів з . Що ж, ми неймовірно раді. Бо по Дубінському б'ють з кількох сторін і він не знає, з якого приводу давати чергову пресконференцію.
◾️А ми в цей самий час вирішили допомогти українській владі та надсилаємо листи в офіси Tatra banka (Словаччина), «Універсал Банк», «Банк Південний», «Приватбанк» , «Альфа Банк» (усі — Україна) і в банки-кореспонденти, де Дубінський є клієнтом та тримає свої грошенята. На фото нижче ви можете побачити злого юриста та члена політради , який якраз і пише ці листи. У них ми звертаємо увагу керівництва банків на те, що депутат офіційно зашкварений санкціями Мінфіну США.
Безперечно ми переживаємо за долю Дубінського та його незаконні фінанси і зробимо все можливе, аби нещастя на його життєвому шляху були ще сильнішими. Хоча чому «зробимо»? Ми вже це робимо.
🔳 13 січня ми запустили флешмоб #MakeDubinskyNullAgain, мета його — «обнулити» медійну активість блогера-депутата методом блокування його акаунтів соцмереж. Звісно, як праволіберали ми не можемо топити за цензуру. Просто, якщо людину офіційно звинувачують у втручанні в американські вибори, то непогано було б обмежити йому те, чим він, власне, втручався, тобто американські соцмережі.
🔳 Десь те саме, але англійською та в офіційному стилі ми й написали у листах в головні офіси компаній YouTube (фактично – Google), Twitter, Facebook та Instagram 15 січня. Та додали список дописів, де Дубінський порушує стандарти цих соцмереж. Тепер ми чекаємо реакції.
Український інформаційний простір та поважні банківські установи заслуговують на відсутність у них Дубінського, а сам Дубінський заслуговує присісти на кілька років та бути назавжди забутим в українській журналістиці та політиці.
P.S. Сподіваємось, що його фірмовий хештег #дубинский_зашкваривает та потяг до собачих ротів допоможе Дубінському якнайглибше інтегруватися в тюремну культуру.
Tags: #makedubinskynullagain, #дубинский_зашкваривает
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 4 ч. · РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО Колишній депутат Верховної Ради Олександр…

 • Про тиск

  Валерій Прозапас 5 ч. · Зеленський на ICTV: - Ми використовувавали офшори, бо через сатиру в часи Януковича…

 • Цинизм

  Печерский холм ​​ 🏛️Источники сообщают, что в Офисе президента придумали гениальный по своему цинизму план, как использовать нехватку на всех…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments