emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Партія літаючих автомобілів

Це якийсь аллєс цугундєр. Другий день поспіль пилают станіци, всі хором плюнули в заступника міністра Уруського Немілостивого. Ко-ко-ко, хамив патрульним. Ко-ко-ко, повів себе недостойно українського державного службовця. Слава, слава, алілуйя, його одразу звільнили за таке поругання принципів.
Сука, Немілостівий - людина, яка прийшла на посаду, заявивши, що буде розбудовувати в Україні стратегічну галузь літаючих легкових автомобілів. Повітряне автомобілебудування на базі потужностей АвтоЗАЗу.
Коли вона це розповідала, на сложних щах, з бумажками, схемами і бюджетами, нікому в голову не прийшла думка, що така людина трохи не еквівалентна посаді заступника міністра? Ні, не прийшла нікому така думка. Швець лонгрід про це написав, але ніхто не помітив, тю, подумаєш, ще один безумний клоун в цирку безумних клоунів.
А тепер ти диви. Виходить, пиляти бюджет на літаючих тавріях можна, а їздити через подвійну лінію - ні. За перше тебе роблять замміністром, а за друге звільняють.
А вас щось із пріоритетами, хлопці. У вас смішною партією, за яку не потрібно голосувати, тому що це несерйозно, вважається Демократична Сокира. А серйозною партією влади вважається партія, яка ставить цього брата Монгольф'єр на міністерство.
Голосуйте краще за Демократичну Сокиру. Партію без літаючих автомобілів у програмі. В наші часи це уже досягнення.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments