emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Малоросія виявилася нежиттєздатною

Цікаво спостерігати за спробами реанімувати політичний труп партії "Слуґа народа".
Активізувались "позитивні блогери", в рази збільшилась платна політична реклама в соцмережах, функціонери-слуги отримали завдання випромінювати оптимізм, в телевізорі хвиля реляцій неіснуючих досягнень тощо.
Все це покликане приховати повний провал цього колективного голого короля в абсолютно всіх сферах їхнього управління країною - в економіці, в реформах, в міжнародних відносинах, в розвитку армії, в соціальній сфері, в своїх передвиборчих обіцянках.
Тому дивуватися наявним результатам соціологічних опитувань не доводиться, популістичні проекти за природою не здатні існувати довго, "какую разніцу" на хліб мазати дійсно дуже складно, а пропагандиський туман рано чи пізно розвіюється реальністю - і брехня постає смертями від ковіду, безробіттям, корупцією, тарифним пограбуванням, врешті решт війною, яку виявилося не так просто "остановіть".
Тенденція місцевих виборів продовжиться, і державницька "Євпопейська Солідарність" не випадково отримала найбільшу кількість мандатів в обласних та міських радах - запит на справжню незалежність та шлях до Вільного світу нікуди не зник.
Інша справа, що проросійська ідеологія теж збирає своїх прихильників, розчарованих в "нових ліцах" - а тому попереду обов'язковий вибір між Україною та Росією, з того знаменитого плакату весни 2019 року.
Як бачите, малоросія виявилася нежиттєздатною - думати доведеться, навіть якщо не хочеться.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments