emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ще більш нове ліцо

Колишній прем'єр Гончарук погрожує "повернутися в політику" в якості ще більш "нового ліца", ніж він був на фотографії з Коломойським в кабінеті у Зеленського.
Звичайно, колективна пам'ять українського виборця специфічна, схильна піддаватися впливам маніпуляцій, тому у прем'єра на самокаті є шанси знову стати "тєхнократом" і "реформатором".
Але насправді пан Гончарук виконав роль гумового виробу, з використанням якого акціонери зеленої влади згвалтували економіку, реформи, деолігархізацію і здоровий глузд, про це не можна забувати.
Саме за його "управління" відновилися поставки енергоносіїв з РФ, що призвело до тепершньої кризи з тарифами та проблем в енергетичній галузі.
Це він за вказівкою тодішнього голови ОП Богдана почав наступ на децентралізацію, обмеживши можливості місцевих бюджетів.
Це при ньому олігархи повністю відновили свої впливи на державні підприємства і стали зменшувати цифри прибутків - а тепер наприклад "Центренерго" Коломойського в мільярдних боргах, "Укроборонпром" пограбовано для подальшого "реформування", навіть успішний "Нафтогаз" став збитковим.
Це уряд Гончарука фактично припинив роботу з МВФ, а натомість набирався кредитів на втричі гірших умовах;
це при ньому розпочалося падіння промисловості, навіть було створено "штаб" з її порятунку на чолі з "економічним чудом" Міловановим;
це тоді було скорочено субсидії, а бюджети на силове обслуговування влади навпаки збільшено;
врешті решт це під його "реформаторським" оком на початку епідемії коронавірусу розпродавалися запаси медичних масок.
Тисячі рішень і сотні кадрових призначень під прикриттям "нових ліц" уряду Гончарука повернули мафіозну систему і відкинули Україну в стан феодалізму часів Януковича.
Тому "повернутися в політику" цей персонаж в ідеалі повинен через свої свідчення в суді по справі участі в наймаштабнішому пограбуванню країни з 90х років та сприянню відновлення корупційних впливів олігархічних кланів на економіку держави.
Фактів і доказів цього колективний Горчарук залишив достатньо, справа в запиті суспільства на покарання тих, хто так підло скористався його довірою і довів до економічного краху.
Subscribe

 • «ОТКЛЮЧИТЕ SWIFT – ПОТЕРЯЕТЕ УКРАИНУ!»

  Блог Игоря Яковенко Украина снова стала главной темой российского официоза. На сайте главного государственного информагентства России РИА Новости…

 • "Амністія капітала"

  Валерій Прозапас 4 ч. · за версією мусьє Гетманцева має виглядати наступним чином. Всі свої заощадження…

 • Цирк на дроті

  Сідаючи черговий раз у калюжу, зелені дурні починають гучно звинувачувати у цьому Порошенка. А все чисельне стадо "абинепорошенків"…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments